تسلیت فرماندارمیبد به حاج مصطفی بقایی


فرماندارمیبد در پیامی درگذشت حاجیه‌خانم مؤذن همسر حاج مصطفی بقایی را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، متن کامل "حسین فلاح" بدین شرح است:

انالله و انا الیه راجعون

جناب آقای حاج مصطفی بقائی خیر نیکوکار و بزرگوار؛

خبر درگذشت همسر گرامی و فداکارتان را که بی‌شک سال‌ها مونس و همدم شما در امور زندگی، تربیت فرزندان و رسالت بزرگ خیری همگام با شما بوده است؛ امروز به‌شدت قلب ما بلکه همه مردم شریف میبد را که قدردان حرکت‌های خیری شما هستند متأثر کرد.

امروز یکی از افتخارات شهرستان میبد وجود خیرین نیک‌اندیش و انسان‌دوستی مثل شماست که دغدغه‌شان تأمین نیازهای جامعه است تا مردم در زیر پرچم اسلام ناب محمدی که به برکت جمهوری اسلامی ایران حاصل‌شده است زندگی آرامی داشته باشند.

روحیه انسان‌دوستی و خیری در خانواده شما که قطعاً از زندگی با آن بانوی فداکار و تربیت اسلامی سرچشمه می‌گیرد؛ باعث خواهد شد مردم میبد تا ابد به یاد افرادی مثل شما و همسر گرامی‌تان باشند و از حسناتی که در شهر انقلابی و قرآنی میبد در زمینه‌های زدودن فقر از چهره شهر و ایجاد زیرساخت‌های آموزشی و مذهبی و عام‌المنفعه ایجاد کرده‌اید بهره ببرند.

این‌جانب ضمن تسلیت این مصیبت عظیم به جناب‌عالی و خانواده و بستگان محترم، از پیشگاه خداوند منان می‌خواهم روح پاکش را با بانوی دوعالم حضرت زهرا سلام‌الله علیها مشهور بگرداند و از خداوند صبری جمیل و اجری  جزیل به بازماندگان را خواهانم.
آدرس کوتاه :