تریبون انتخابات به میبد می‌آید


با آغاز فعالیت‌های تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی در شهرستان میبد، تنور انتخابات هم در شهرستان میبد در حال داغ شدن است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، مسئول امور تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان میبد گفت: انتخاباتی که شور و شعور مردم را در تعیین سرنوشت چهار سال آینده به میدان خواهد آورد و هر ایرانی بنا به بصیرت سیاسی خود، با حضور در پای صندوق‌های رأی علاوه بر حماسه حضور باشکوه در انتخابات، نماینده‌های خود را به مجلس معرفی خواهند کرد.

عزیز امانی افزود: ازآنجاکه شهرستان میبد یکی از شهرستان‌های مهم در عرصه انتخابات است که بیشترین نامزدها را در یازدهمین دوره انتخابات مجلس دارد با طبع از شور و شکوه انتخاباتی هم برخوردار خواهد بود.

وی گفت: مردم میبد برای انتخاب اصلح و برگزاری انتخابات سالم و بی حاشیه از مدت‌ها پیش برنامه‌ریزی کرده‌اند و حتماً دوم اسفند با حضور گسترده پای صندوق‌های رأی حماسه‌آفرین خواهند بود.

امانی افزود: در این راستا شهرستان میبد فردا، پنج‌شنبه ساعت 9 میزبان تریبون انتخابات خواهد بود و عوامل صداوسیمای استان با حضور در شهرستان میبد، دیدگاه مردم را در انتخابات جویا خواهند شد.

مسئول روابط عمومی فرمانداری میبد گفت: همه اقشار مختلف مردم، رأی اولی‌ها، جوانان، دانشجویان، اصناف و کسبه می‌توانند با حضور در پارک فلسطین، دیدگاه و نظرات خود را درباره انتخابات در این تریبون مطرح کنند.
آدرس کوتاه :