تحقق زمین‌های چمن مصنوعی درمیبد تا پایان سال 97


در نشستی با حضور فرماندارمیبد با سرپرستان فوتبال این شهرستان مشکلات و کمبودهای فوتبال شهرستان بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد در این نشست از افتتاح 2 زمین چمن مصنوعی شهرک شهدا و ندوشن تا پایان سال 97 خبرداد.

فلاح گفت: زمین چمن مصنوعی شهرک شهدا حدود 2 میلیارد تومان هزینه نیاز دارد که تاکنون 300 میلیون تومان در این زمینه هزینه شده و قرار است با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان، فرمانداری و شورا و شهرداری تا پایان سال 97 مابقی هزینه‌ها تأمین و این زمین چمن به بهره‌برداری برسد.

وی افزود: زمین چمن مصنوعی فوتسال ندوشن هم با مشارکت شهرداری و شورای روستا که بالغ‌بر 150 میلیون تومان هزینه دارد هم تا پایان سال 97 به بهره‌برداری خواهد رسید.

فرماندارمیبد در ادامه از زحمات سرپرستان فوتبال شهرستان قدردانی کرد و گفت: تمام توان خود را برای حمایت و کمک از جامعه ورزش شهرستان به کار خواهد گرفت.

زارع رئیس ورزش و جوانان میبد هم در این نشست گفت: تکمیل طرح نور رسانی و ترمیم زمین چمن مجموعه ورزشی شهید چمران در دستور کار قرارگرفته است.

زارع افزود:2 زمین چمن مصنوعی بفروئیه و صدرآباد ندوشن هم که با مشارکت اداره کل و دهیاری و شورای شهر منطقه با 300 میلیون تومان انجام‌گرفته است آماده بهره‌برداری است و تا پایان امسال افتتاح می‌شود.


آدرس کوتاه :