تجمع بزرگ بسیجیان در مصلی آیت‌الله اعرافی میبد


به مناسبت پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین و گرامی داشت هفته بسیج، بسیجیان اقشار و صنف‌های مختلف با تجمع در مصلی آیت‌الله اعرافی، اقتدار و حضور حماسی خود را در همه صحنه‌های انقلاب اسلامی به رخ دشمنان کشیدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، در این همایش که فرماندارمیبد، فرماندهان نظامی و انتظامی و رؤسای ادارات و نهادها هم حضور داشتند؛ دکتر زارع از اساتید دانشگاه بابیان اینکه هدف امام از تشکیل بسیج به نام بسیج مستضعفین این بود که بسیج محدود به زمان و مکان خاصی نیست گفت: فتنه دشمن برای نابودی این شجره طیبه آغاز شد.

زارع با اشاره به هراس صهیونیست‌ها از حرکت عظیم بسیجی و شکل‌گیری آن در ایران اسلامی افزود: بنابراین قدرت‌های استکباری و صهیونیستی همه توان خود را در قالب جنگ فرهنگی و نرم و اقتصادی و جنگ تحمیلی با کمک بیش از 68 کشور به صدام درصدد نابودی کامل نظام انقلاب اسلامی شدند.

وی گفت: دسیسه‌های دشمن تمام‌شدنی نیست و راه تقابل و اتحاد ملت و ساماندهی وسیع بسیج در همه کشورهایی که جز گروه مقاومت‌اند تنها راه نجات امت اسلام است.

زارع خاطرنشان کرد: اطاعات از ولایت و جلوگیری از دسیسه‌های دشمن تا نابودی دشمن تا استقرار حکومت عدل الهی به زعامت امام عصر (عج) حرکت بسیجیان ادامه خواهد داشت.


آدرس کوتاه :