تجلیل مسئولین میبد از خیر روستای حجت‌آباد در هفته دولت


معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و بخشدار مرکزی میبد از غلامرضا رنجبر، خیر روستای حجت‌آباد که سالن چندمنظوره ورزشی در این روستا ساخته است؛ هم‌زمان با آخرین روز از هفته دولت و عید سعید غدیر خم با اهداء لوح و هدایایی تجلیل نمودند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، "فرزین خادمی " معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، "محمدجواد احمدی" بخشدار مرکزی میبد با حضور در روستای حجت‌آباد و در حاشیه مراسم جشن در این روستا، از غلامرضا رنجبر، خیر روستای حجت‌آباد که سالن چندمنظوره ورزشی در این روستا ساخته است؛ هم‌زمان با آخرین روز از هفته دولت و عید سعید غدیر خم با اهداء لوح و هدایایی تجلیل نمود.

محمدجواد احمدی در حاشیه این مراسم ضمن تبریک هفته دولت و عید سعید غدیر خم گفت: امروز روز عید الله‌اکبر روز ولایت علی بن ابی‌طالب (ع) است و امیدوارم ما شیعیان همیشه پیرو آن حضرت و موردعنایتشان قرار گیریم.

احمدی با تشکر و قدردانی از حضور گرم مردم روستا در این جشن افزود: این جشن به مناسبت عید سعید غدیر خم و هم‌زمان با هفته دولت برگزارشده است تا درحاشیه این مراسم از خیر روستا به خاطر ساخت مجموعه ورزشی چندمنظوره تقدیر و تشکر کنیم.

وی در پایان از دهیاری و شورای اسلامی روستای حجت‌آباد به خاطر برگزاری این مراسم تقدیر و تشکر نمود.

لازم به ذکر است سالن ورزشی چندمنظوره روستای حجت‌آباد از توابع بخش مرکزی با 70 درصد پیشرفت فیزیکی توسط خیر روستا جناب آقای غلامرضا رنجبر در حال ساخت است.


آدرس کوتاه :