تجلیل فرماندارمیبد از یک خیر حوزه سلامت


فرماندارمیبد با حضور در منزل حاج محمد اسلامی از خیران عرصه بهداشت و سلامت با اهداء لوح سپاس قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد به همراه تنی چند از مسئولین با حضور در منزل حاج محمد اسلامی از خیران عرصه بهداشت و سلامت با اهداء لوح سپاس از مشارکت وی در این عرصه قدردانی کرد.

حاج محمد اسلامی احداث مرکز سلامت یک شهری میبد را از شهریورماه سال گذشته به عهده گرفته است.

فرماندارمیبد گفت: اگر حضور خیرین در عرصه‌های مختلف در شهرستان میبد نبود امروز شاهد این‌همه پویایی و شکوفایی و پیشرفت در حوزه‌های مختلف به‌ویژه بهداشت و سلامت نبودیم.

حسین فلاح بابیان اینکه مردم میبد بافرهنگ غنی اسلامی و هویت ایرانی که دارند؛ همواره حس انسان دوستانه نسبت به اطراف از خود نشان می‌دهند افزود: این نوع‌دوستی باعث شده است خیرین میبدی که تمکن مالی دارند علاوه بر حسینیه و مسجد، زیرساخت‌های مناسبی در حوزه‌های آموزش‌وپرورش، آموزش عالی، بهداشت و سلامت ایجاد کنند که امروزه آثار و برکات فراوانی را برجا گذاشته است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان میبد گفت: مرکز سلامت یک شهری میبد که سال‌ها بود در یک ساختمان فرسوده مستقر بود بعد از آمادگی این خیر نیک‌اندیش به‌کلی تخریب و قرار شد در زیربنای 800 مترمربع احداث شود.

دکتر جواد سهیلی افزود: این مرکز که شامل داروخانه، اتاق خدمات پرستاری، مبارزه با بیماری‌ها، بهداشت محیط، مامایی، بهداشت خانواده، تغذیه، مشاوره و پزشک عمومی است که در حال حاضر 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی گفت: برای احداث کامل این مرکز 800 میلیون تومان برآورده شده است که قرار است هزینه کامل آن از سوی این خیر نیک‌اندیش میبدی تأمین شود و در هفته دولت به بهره‌برداری برسد.


آدرس کوتاه :