تجلیل از 190 نفر از داوطلبین مبارزه با کرونا درمیبد


در مراسمی با حضور فرماندارمیبد، نماینده منتخب مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین از یک‌صد و نود نفر از داوطلبینی که در رسته‌های مختلف در کنار مدافعان سلامت تلاش کردند؛ با اهداء لوح و هدایایی تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد در این مراسم از مجاهدت مدافعین سلامت، خیرین، صنعتگران، سپاه و بسیج، مسئولین ادارات و ارگان‌ها و گروه‌ها و تشکل‌های مردم‌نهاد در مبارزه با کرونا قدردانی کرد.

حسین فلاح گفت: کرونا آسیب زیادی به بخش‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی ما و جهان وارد کرد اما چیزی که در ایران اسلامی و شهرستان میبد مشهود بود همدلی و مجاهدت در تأمین اقلام بهداشتی و همراهی مدافعان سلامت بود که باعث کنترل و مدیریت این بیماری در سطح مطلوب شد.

فلاح تشکیل شورای هماهنگی تعاون اجتماعی را یکی از حسنات در این شرایط خواند و گفت: با تشکیل این شورا در طولانی‌مدت به دنبال حمایت از خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا در بحث‌های اشتغال و معیشت هستیم.

وی تصریح کرد: دغدغه همه ما حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است و در این راه از هر فرصتی برای رشد و تعالی کشور برطرف کردن موانع و خدمت به مردم استفاده خواهیم کرد.


آدرس کوتاه :