تجلیل از کارکنان برتر ادارات میبد در هفته دولت


هم‌زمان با پنجمین روز از هفته دولت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد با حضور در اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان، هفته دولت را به رئیس و کارکنان این اداره تبریک و از کارمند برتر اين اداره تجلیل نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، به مناسبت هفته دولت "علیرضا ابوالحسنی " معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد از اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بازدید و هفته دولت را به رئیس و کارکنان این اداره تبریک گفت.

معاون فرماندار در این بازدید از مهندس دره زرشکی یکی از کارکنان این اداره با اهداء لوح از طرف فرماندار شهرستان به‌عنوان کارمند برتر تجلیل نمود.

در بخشی از لوح تقدیمی از سوی "حسین فلاح" فرماندارمیبد چنین بیان‌شده:

بدین‌وسیله ضمن گرامیداشت روز کارمند و هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و دیگر شهدای دولت جمهوری اسلامی ایران و به‌پاس کسب عنوان کارمند نمونه اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سال 1397 توسط جناب‌عالی با اهدا این لوح از تلاش‌ها و زحمات خالصانه جناب‌عالی تقدیر و تشکر نموده و در سال حمایت از کالای ایرانی موفقیت و سربلندی شمارا درراه خدمت‌رسانی به مردم شریف شهرستان میبد، که در راستای تحقق اهداف و برنامه‌های دولت تدبیر و امید صورت می‌گیرد؛ از قادر متعال خواستارم.


آدرس کوتاه :