تجلیل از پیشکسوتان عرصه شعارهای انقلابی درمیبد


در نشستی با حضور فرماندارمیبد، مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی استان و جمعی از مسئولین از 90 نفر از پیشکسوتان عرصه شعارهای انقلابی، مدیران مؤسسات، مربیان قرانی و برگزیدگان مسابقه فجر سال قبل در شهرستان میبد تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «حجت‌الاسلام فخرالدینی» مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی استان در این نشست با گرامی داشت دهه مبارک فجر گفت: انقلاب اسلامی انفجار نور بود که ملت ایران با آگاهی و بصیرت، فوج فوج به اقیانوس بی‌کران انقلاب پیوستند و هرکس در هر جایگاهی با نهضت معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی همراه شدند.

مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی استان گفت: نقش کسانی که درصحنه‌های مختلف شعار سرمی دادند و با شعارشان بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی‌ها می‌افزودند را نباید کم شمرد.

وی بابیان اینکه امروز وعده‌های الهی در تحقق آرمان‌های الهی و انقلابی به‌خوبی مشهوداست افزود: درحالی‌که دشمنان باده‌ها نقشه به دنبال نابودی نظام و انقلاب هستند با شهادت سردار دل‌ها، انسجام و وحدت جهانی رقم می‌خورد.

فخرالدینی در ادامه گفت: در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات پیش رو، مردم همیشه درصحنه استان و کشور نشان خواهند داد که چقدر پشتیبان رهبر و انقلاب و عزت و عظمت کشور خود هستند.


آدرس کوتاه :