تجلیل از نائب قهرمان مسابقات تنیس روی میز معلولین در میبد


فرماندارمیبد دیشب به همراه جمعی از مسئولین این شهرستان با حضور در منزل مهدی معصومی نائب قهرمان مسابقات تنیس روی میز معلولان جهان در اردن با اهداء لوح از این جوان میبدی تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد در این دیدار نیم‌ساعته ابتدا از تلاش‌های مهدی معصومی در افتخارآفرینی‌اش در فراتر از مرزها قدردانی کرد و افزود: پشتکار این جوان معلول شهرمان قابل وصف نیست.

حسین فلاح گفت: استعدادهای فراوانی در سطح شهرستان میبد به‌ویژه در میان جامعه معلولان وجود دارد که باید با تقویت امکانات و حمایت و پشتیبانی آن‌ها را در این راه یاری کرد.

فلاح با قدردانی مربیان و حامیان مهدی معصومی در تمرین و اعزام وی به مسابقات جهانی گفت: برای کسب نتایج بهتر و مطلوب‌تر باید ما مسئولین زمینه شکوفایی را در شهرستان فراهم کنیم.

فرماندارمیبد با سؤال از مهدی معصومی درباره روند مسابقات و توانایی‌هایش گفت: شورا و شهرداری، ورزش و جوانان به‌صورت ویژه و خیرین و فرمانداری تلاش خواهند کرد مسائل و مشکلات شمارا ازنظر امکانات و اشتغال رفع کنند تا در مسابقات آینده نتایج درخشان و ارزشمندتری را به ایران اسلامی و استان و شهرمان به دست بیاورید.

مهدی معصومی که چند روز پیش به همراه یکی دیگر از تنیس‌بازان استان در مسابقات جهانی تنیس روی میز معلولان در اردن شرکت داشتند در مسابقات تیمی مقام نائب قهرمانی را کسب کردند.

سالن اختصاصی معلولان، تأمین هزینه‌های تمرین و امکانات ورزشی و شغل پایدار ازجمله خواسته‌های مهدی معصومی از مسئولین در این دیدار بود که مسئولین قول همکاری دادند.


آدرس کوتاه :