تجلیل از مدال‌آوران مسابقات المپیاد ورزشی بسیج و محلات استان


در مراسمی با حضور دکتر دهقانی نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، مسئول سازمان بسیج ورزشکاران استان و جمعی از مسئولین، از مدال‌آوران تیر و کمان میبدی مسابقات المپیاد ورزشی بسیج و محلات استان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فاطمه زارعی، فاطمه زارعی، فاطمه خلیلی، حسین زارعی، فاطمه زارعی نفرات اول تا سوم این المپیاد بودند که با اهداء لوح از آن‌ها قدردانی شد. فاطمه زارعشاهی هم نفر سوم مسابقات تنیس روی میز بود که در این مراسم از وی تجلیل شد.

در حال حاضر در حسینیه صاحب‌الزمان بیده که پایگاه استعدادیابی ورزش تیر و کمان محسوب می‌شود 26 نفر از نوجوانان این شهرستان در رشته کام پوند و ریکرو فعالیت دارند.

دکتر دهقانی از ورود بسیج به فعالیت‌های ورزشی قدردانی کرد و گفت: این حرکت باعث حضور قوی نوجوانان و جوانان ما در عرصه‌های ورزشی خواهد شد.

مسئول سازمان بسیج ورزشکاران استان هم با اشاره به درخشش ورزشکاران میبدی در این المپیاد گفت:3 پایگاه استعدادیابی استان در پایگاه استعدادیابی تیر و کمان شهرستان میبد خلاصه می‌شود و در 3 سال گذشته نوجوانان کماندار میبدی در سطح استانی، ملی و بین‌المللی خوش درخشیدند و رتبه‌های اول این مسابقات را به خود اختصاص دادند.

محمدرضا نیکو نژاد در این مراسم،5 دستگاه تیر و کمان را به پایگاه استعدادیابی تیر و کمان شهرستان میبد اهداء کرد.


آدرس کوتاه :