مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان یزد در دیدار با فرماندارمیبد:

بیشترین تعامل را با فرمانداری و بخشداری میبد تاکنون داشته‌ایم


حسین فلاح فرماندار به همراه بخشداربفروئیه، شهردار و اعضای شورای شهرمیبد با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، در ابتدای این نشست فلاح فرماندارمیبد ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن شهادت امام موسی کاظم (ع) و تبریک عید مبعث به حاضرین در جلسه از زحماتی که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سال گذشته در شهرستان میبد انجام داده تشکر کرد و خاطرنشان ساخت: با همکاری بنیاد برخی از شهرک‌های شهرستان که معابرشان نیاز مبرم به آسفالت داشت، تسطیح و آسفالت شد.

وی افزود: گاها مردم میبد، شهرشان را با شهرستان‌های اطراف خود مقایسه می‌کنند. برخی از شهرستان‌های هم‌جوار ما یکسری فرصت‌هایی دارند که از آن به‌خوبی استفاده می‌کنند و شهرستان ما از آن بی‌نصیب است.

فرماندارمیبد ضمن تأکید بر این نکته که شهرستان میبد به‌عنوان دومین شهر پرجمعیت استان یزد به‌حساب می‌آید و پراکندگی جمعیت در شهرستان تصریح کرد: برخی خواسته‌های به حقی در این جلسه مطرح می‌شود که خواسته مردم و مسئولین شهرستان است. خواست ناحقی که دستگاهی را به‌زحمت بیندازند نداشته و نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: در چند ماه گذشته مجموعه شهرداری و شورای شهرمیبد به دنبال احقاق حق خود نسبت به پرداخت هزینه‌هایی هستند که برخی دستگاه‌های دولتی در سطح شهر انجام داده و به این مجموعه پرداخت ننموده‌اند. مردم از شهرداری ارائه خدمات می‌خواهند.

فرماندارمیبد اضافه نمود: شهرک‌هایی که در شهرستان میبد به وجود آمده مشکلات عدیده‌ای دارند ازجمله معابرشان که گاها هنوز خاکی است و مشکلاتی را دررفت و آمد همشهریان میبدی به وجود آورده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان نیز در این جلسه گفت: بنیاد فقط در بخش روستایی فعالیت می‌کند و وارد حریم شهری نمی‌شود. مبالغی که بنیاد از واگذاری زمین به متقاضیان روستایی و برخی از اقشار کم‌درآمد جامعه واگذار می‌کند بسیار ناچیز است.

علیرضا قربانیان ادامه داد: بنیاد مسکن پروژه‌های خوبی را در سطح شهرستان میبد انجام داده و به تعهدات خود نیز عمل کرده است.

مدیرکل بنیاد انقلاب اسلامی استان یزد با اشاره به اینکه بیشترین تعامل را با فرمانداری و بخشداری میبد تاکنون داشته‌ایم گفت: خدمات زیادی را بنیاد در شهرستان میبد ارائه کرده است.

گفتنی است در این جلسه مقرر شد از سال جدید درصورتی‌که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حریم شهر اقدامات ساخت‌وساز را انجام دهد تمامی زیرساخت لازم را نیز خود عملیاتی سازد و با شهرداری شهرمیبد همکاری و تعامل دوجانبه‌ای داشته باشند.


آدرس کوتاه :