فرماندار ميبد :

بيمارستان بايد امن ترين ساختمان شهر باشد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : رجائي فرماندار ميبد در مراسم توديع و معارفه رئيس جديد بيمارستان امام جعفر صادق (ع) از خدمات ارزنده خانم دكتر نيلچيان در زمان مسئوليت رياست بيمارستان به نيكي ياد نمودند و ايشان را مدير لايق ،متدين ، شريف و ولايتي ناميدند و از وي تقدير نمودند .
فرماندار ميبد :


وي درخصوص دكتر آقايي رئيس جديد بيمارستان ميبد بيان داشتند : ايشان از مديران موفق ، متدين ، شريف و ارزنده اي هستند كه اغلب پزشكان ايشان را از نزديك مي شناسند و از مديريت ايشان حمايت مي كنند كه ما نيز براي اين عزيز آرزوي توفيق داريم .
رجائي فرماندار ميبد خطاب به دكتر آقايي گفتند : به لطف خيرين بخشهاي مختلف بيمارستان آماده شده و بيمارستان امام جعفر صادق (ع) را به يكي از بهترين بيمارستانهاي موجود در استان مبدل نموده كه جا دارد از خدمات ارزنده دكتر مير محمدي تقدير و تشكر نمائيم . ليكن مي بايست براي افزايش كارآمدي و اثر بخشي اين بيمارستان مطالعه جدي تري صورت پذيرد ، انتظار مي رود بهره وري بيمارستان بهتر از گذشته در دستور كار بيمارستان قرار بگيرد .
وي افزود تعامل مستمر با خيرين مي تواند پروژه هاي نيمه تمام را به سرانجام برساند و مي بايست در اين راستا گام موثر و جدي تري را برداريم و با نظارت دقيق شاهد پيشرفت كمي و كيفي پروژه ها باشيم و مي بايست به نوعي ساختمانها و بخشها را مديريت كرد كه به لحاظ ايمني ساز امن ترين مكانهاي شهر باشد .
ايشان تكريم ارباب رجوع را از ديگر نكات لازم در مديريت بيمارستان برشمردند و بيان داشتند : بايد به بهترين نحو با ارباع رجوع سواي از هر قوم و زبان و مليت است برخورد كرد و در اين راه پزشكان گرامي را نيز مورد لطف و عنايت قرار داد .
وي ضمن ابراز نارضايتي  از عدم حضور مسئولين دانشگاه علوم پزشكي استان بيان داشت : بايد تعامل مستمر و موثر با دانشگاه علوم پزشكي برقرار باشد و با عنايت به كمكهاي خيرين دولت نيز در اين زمينه به وظايف خود عمل نمايد .
برنامه ريزي راهبردي در راستاي تحقق اهداف اسناد بالا دستي از جمله : سند جامع سلامت كشور ، استان و شهرستان بايد در دستور كار قرار بگيرد .
وي از نقش اساسي امام جمعه شهرستان در پيشرفت و آبادني شهرستان بويژه بيمارستان امام جعفر صادق (ع) سخن گفت  و تصريح كرد   : مي بايست با ارتباط مداوم از ظرفيت علمي و مديريتي حضرت آيت الله اعرافي بهره برد .
 
 
 
آدرس کوتاه :