فرماندار ميبد :

بيش از يكصد برنامه در هفته بسيج در شهرستان ميبد برگزار مي شود


به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : جلسه گراميداشت هفته بسيج با حضور فرماندار ، فرماندهي مقاومت بسيج و جمعي از مسئولين در محل فرمانداري تشكيل شد .
فرماندار ميبد :


در اين جلسه محمد رضا رجایی  ضمن گراميداشت هفته بسيج و تبريك اين ايام به تمامي بسيجيان بيان داشت : امسال در هفته بسيج نزديك به يكصد برنامه به اجرا در خواهد آمد .

وي در اين خصوص افزود:غبارروبی گلزارشهدا، نمایشگاه عفاف وحجاب،همایش های علمی و بصیرت،مسابقات تیراندازی و فرهنگی،دیدار با خانواده معظم شهداء،افتتاح پروژه های محرومیت زدایی بسیج سازندگی و مانور فرهنگی مقابله با جنگ نرم بخشی از این برنامه هاي اين هفته خواهد بود  .

وي از نقش بسيار مهم بسيج و جايگاه آن در نزد ملت ونظام گفت و افزود : در طول انقلاب هر جا حضور و تفکر بسیجی حاکم بوده شاهد رشد و اعتلای کشور بودیم و این بسیجیان بودند که با عشق و ایثار و فداکاری همه نگرانی های نظام را برطرف کردند.

رجایی بر آشنایی نسل نوجوان و جوان با تفکر بسیجی تاکید کرد و افزود: اگرمی خواهیم انقلاب بیمه شود و بنیان های استوار خانواده سالم باقی بماند باید نسل جوان را با تفکر بسجی بیش از پیش آشنا ساخت .

وی افزود:در هفته بسیج باید مردم از یک طرف با عملکرد ارزشمند بسیج در عرصه های سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی آشنا شوند و از سوی دیگر زمینه حضور گسترده نسل جوان در برنامه های بسیج فراهم شود.

رجایی با بیان اینکه این بسیجیان قهرمان بودند که در عرصه های مختلف دفاع مقدس ، سازندگی و علمی ، دشمن را به زانو در آوردند تصریح کرد:اگرچه امروز تحریم های ظالمانه استکبار برای ما مشکلاتی را فراهم آورده است اما تا زمانی که بسیجیان و اقشار مختلف علاقمند به اسلام ، قرآن و مهدویت در کنار نظام مقدس اسلامی قرار دارد نگران هیچ نوع تحریم و مشکلاتی نیستیم .

وی با اشاره به آغاز دور جدید مذاکرات ایران با کشورهای 5+1 گفت:با وجود اینکه گرداننده پشت پرده این مذاکرات استکبار و صهیونیست و عربستان که از انقلاب اسلامی دل خوشی ندارند حضور دارند از دیپلماسی قوی دولت تدبیر و امید که در راستای

آدرس کوتاه :