در آستانه فرارسیدن هفته دولت و با حضور استاندار یزد صورت گرفت؛

بوستان کوثر و سالن غذاخوری دانشگاه میبد افتتاح شد


در آستانه فرارسیدن هفته دولت و با حضور استانداریزد، امام‌جمعه و فرماندارمیبد، بوستان کوثر ویژه خواهران و سالن غذایی دانشگاه میبد افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، در آستانه فرارسیدن هفته دولت و با حضور "حضرت آیت‌الله اعرافی" امام‌جمعه شهرستان، " محمود زمانی قمی" استاندار یزد، "کمال دهقانی" نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی،: حسین فلاح" فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین در دانشگاه میبد بوستان کوثر ویژه خواهران و سالن غذایی افتتاح و کلنگ احداث سالن آمفی‌تئاتر و کتابخانه به زمین زده شد.

برای اجرای بوستان کوثر این دانشگاه در فضایی به وسعت 2 هزار مترمربع 700 میلیون تومان و احداث سالن غذاخوری یک میلیارد تومان از محل درآمدهای اختصاصی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و خیری هزینه شده است.

کلنگ احداث سالن آمفی‌تئاتر و کتابخانه دانشگاه میبد با زیربنای 8 هزار مترمربع و با ظرفیت هزار و 200 نفر همچنین به زمین زده شد.

گفتنی است برای اجرای این دو پروژه در سه فاز و ظرف سه سال،10 میلیارد تومان هزینه نیازاست که فعلاً با 700 میلیون تومان اعتبار اولیه از محل خیری و درآمدهای اختصاصی دانشگاه میبد عملیات اجرایی آن آغازشده است.


آدرس کوتاه :