به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی سال 1398 با حضور «آیت‌الله اعرافی» مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور و امام‌جمعه شهرهای قم و میبد، «حسین فلاح» فرماندار و اعضای این شورا در بیت مرحوم آیت‌الله اعرافی (ره) برگزار شد. فرماندارمیبد در این جلسه با ارائه گزارش کاملی از کمک‌های مردمی به مناطق سیل‌زده، گفت : از همان روزهای اول به وجود آمدن آسیب سیل برای کمک به سیل‌زدگان با هماهنگی‌هایی که به عمل آمد از طریق شهرداری‌ها اکیپ‌هایی به مناطق سیل‌زده ارسال شد و درمجموع سه اکیپ عمرانی در این زمینه با فعالیتی که داشتند به‌صورت متمرکز مسائل مرتبط به سیل را پیگیری کردند و همچنان نیز دنبال می‌شود. حسین فلاح افزود: نیروی انتظامی، آموزش‌وپرورش، هلال‌احمر، گروه‌های مردمی و جهادی، موکب‌ها و... همه به‌نوعی در جمع‌آوری اقلام کمک‌های مردمی در محلات، مدارس و پایگاه‌ها و ارسال کمک‌ها، پخت غذا در منطقه و سرویس‌دهی به سیل‌زدگان و... مشارکت کردند و درمجموع حدود 30 میلیارد ریال به سیل‌زدگان کمک شد. فلاح همچنین به کمک‌های شرکت‌های کاشی میبد نیز اشاره کرد و اظهار امیدواری نمود که ان‌شاءالله با همکاری و همراهی مردم به‌ویژه کارخانه‌های کاشی و دیگر واحدهای صنعتی شهرستان میبد بتواند در بازسازی مناطق سیل‌زده هم مشارکت داشته و نقش‌آفرین باشد. در این جلسه بر اجرای مصوبه‌های شورای فرهنگ عمومی تأکید و مقرر شد از اجرای مصوبه‌ها در ادارات قدردانی به عمل آید و اجرای مصوبه‌های انجام‌نشده با تعیین زمان‌بندی از سوی دستگاه‌ها پیگیری شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی سال 1398 با حضور «آیت‌الله اعرافی» مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور و امام‌جمعه شهرهای قم و میبد، «حسین فلاح» فرماندار و اعضای این شورا در بیت مرحوم آیت‌الله اعرافی (ره) برگزار شد.

فرماندارمیبد در این جلسه با ارائه گزارش کاملی از کمک‌های مردمی به مناطق سیل‌زده، گفت: از همان روزهای اول به وجود آمدن آسیب سیل برای کمک به سیل‌زدگان با هماهنگی‌هایی که به عمل آمد از طریق شهرداری‌ها اکیپ‌هایی به مناطق سیل‌زده ارسال شد و درمجموع سه اکیپ عمرانی در این زمینه با فعالیتی که داشتند به‌صورت متمرکز مسائل مرتبط به سیل را پیگیری کردند و همچنان نیز دنبال می‌شود.

حسین فلاح افزود: نیروی انتظامی، آموزش‌وپرورش، هلال‌احمر، گروه‌های مردمی و جهادی، موکب‌ها و... همه به‌نوعی در جمع‌آوری اقلام کمک‌های مردمی در محلات، مدارس و پایگاه‌ها و ارسال کمک‌ها، پخت غذا در منطقه و سرویس‌دهی به سیل‌زدگان و... مشارکت کردند و درمجموع حدود 30 میلیارد ریال به سیل‌زدگان کمک شد.

فلاح همچنین به کمک‌های شرکت‌های کاشی میبد نیز اشاره کرد و اظهار امیدواری نمود که ان‌شاءالله با همکاری و همراهی مردم به‌ویژه کارخانه‌های کاشی و دیگر واحدهای صنعتی شهرستان میبد بتواند در بازسازی مناطق سیل‌زده هم مشارکت داشته و نقش‌آفرین باشد.

در این جلسه بر اجرای مصوبه‌های شورای فرهنگ عمومی تأکید و مقرر شد از اجرای مصوبه‌ها در ادارات قدردانی به عمل آید و اجرای مصوبه‌های انجام‌نشده با تعیین زمان‌بندی از سوی دستگاه‌ها پیگیری شود.


آدرس کوتاه :