پيام آيت الله اعرافي امام جمعه شهرستان ميبد

به مناسبت روز بسيج كارگري


بسمه تعالی روز بسیج کارگری و سالگرد شکست سپاه اهریمنان در صحرای طبس را گرامی و برشهیدان سرافراز بسیج و سپاه و ارتش و نیروی انتظامی درود می فرستم و سربلندی و سرافرازی و پیروزی مجاهدان عرصه صنعت و دانش و بسیجیان پیشتاز در میدان تولید و گارگران خدوم و خلاق و فعال را آرزومندم و توفیقات روزافزون همه عزیزان را مسألت دارم.
پيام آيت الله اعرافي امام جمعه شهرستان ميبد


 

بسیج درخت تناور و سرو سرافرازی است که از درون سرزمین آباد و حاصل خیز انقلاب اسلامی روئید و در سه دهه گذشته با ایمان و استقامت و با ایثار و رشادت و با آگاهی و بصیرت و با هوشیاری و شجاعت خویش ، مجاهدانه و ولایت مدارانه ، در همه میدان های خطیر انقلاب و دفاع مقدس و آبادی و پیشرفت کشور ، خوش درخشیده و افتخار آفریده است.

 

به فضل الهی این نهاد مقدس در قلمرو دانش و صنعت و فناوری ، برغم تهدیدها و تحریم ها پیشگام و کامیاب بوده است و در این نقش  کارگران مخلص و متعهد و بسیجیان عرصه صنعت ستودنی و تحسین برانگیز است .

 

امید است بمناسبت روز بسیج گارگری جامعه انقلابی ما ، شاهد تعالی و پیشرفت فرهنگ بسیجی و الگوی مقاومت و روحیه کار و مجاهدت در میدان کار و صنعت و سرمایه گذاری باشیم و ارزش های افتخار آفرین و رهایی بخش اسلام و انقلاب در کارخانه ها و صنایع بیش از پیش جلوه گر شود و تعامل اخلاق مدار و عدالت محور میان کارگان و کارفرمایان استوارتر گردد و نوآوری و ابتکار و سرمایه گذاری و تولید شتاب گیرد و اینهمه زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی و درخشش  " حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی " فراهم آورد.

انشا الله و بفضله و بمنه
 

از همه گارگران بسیجی و نیروهای فنی و سرمایه گذاران صنعت و دست اندرکاران سپاه و بسیج و اداره کنندگان بسیج کارگری و پایگاه های بسیج و مقاوت در صنایع ، صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم و در انتظار اقدامات بیشتر و پیشرفت های فزونتر این عزیزان و رشد و تعالی صنعت و گسترش اخلاق و فضیلت در صنایع هستم.

والسلام علیکم و رحمة الله
علیرضا اعرافی
آدرس کوتاه :