به مسائل زیر بنایی شهر توجه ویژه ای صورت گیرد

به مسائل زیر بنایی شهر توجه ویژه ای صورت گیرد


جلسه شورای اداری شهرستان میبد با حضور امام جمعه، فرماندار، مدیر کل اوقاف استان و جمعی از مسوولین ادارات شهرستان میبد در فرمانداری این شهر برگزار شد.
به مسائل زیر بنایی شهر توجه ویژه ای صورت گیرد

در ابتدای این جلسه آیت ا... اعرافی، امام جمعه میبد با بیان گوشه ای از ویژگی های اخلاقی رسول گرامی اسلام گفت: پیامبر مکرم اسلام در همه زوایای زندگی خود فضیلتهای بزرگ اخلاقی را مورد توجه قرار می دادند که ما مسوولین این شهرستان باید از آن بزرگوار تاسی جوئیم و به عنوان امانت داران این منطقه تلاش کنیم این الگو را در زندگی محور قرار دهیم.

وی با اشاره به اینکه دوره ریاست ما انسانها بسیار کوتاه است گفت: ارزش ما و شما در این است که از فرصتی که خداوند در اختیارمان قرار داده، برای تکامل معنوی خود و تعالی اقتصادی و همه جانبه جامعه بهره گیریم.

امام جمعه میبد در ادامه با اشاره به اینکه مسوولین ادارات شهرستان بار دیگر برنامه های سال جاری را به دقت مرور کنند، خاطر نشان کرد: بسیاری از برنامه های امسال باید در سال آینده نیز استمرار یابد و در این راستا می طلبد مسوولین یک نمونه ارزیابی از برنامه های خود داشته باشند که این ارزیابی باید بر اساس کیفیت برنامه ها و اقدامات انجام شده باشد تا سال به سال حرکت برنامه ای شهرستان تقویت گردد.

وی در خصوص گنجاندن اصول برنامه پنجم کشور در برنامه ها و چشم انداز ادارات شهرستان گفت: مسوولین ادارات دقت داشته باشند که در برنامه های خود، حتما چشم انداز کشور و اصول برنامه پنجم را مد نظر قرار دهند تا همه تلاشها در مسیر جهت گیریهای کلانی که در برنامه پنجم وجود دارد تنظیم گردد.

اعرافی با اشاره به توجه مسوولین شهرستان به مسائل زیر بنایی گفت: اداراتی که با زیر ساختهای عمده شهر و توسعه شهر سروکار دارند، برای سال آینده در برنامه های خود اهتمام ویژه ای به مسائل مسکن، شهر سازی، سرمایه گذاری، عمران شهری، مسائل ورزشی، کشاورزی، بهداشت و قلمروهای دیگر داشته باشند.

در ادامه این جلسه فرماندار میبد به ارائه گزارشی از مصوبات سفر دوم هیئت دولت به استان و شهرستان پرداخت و از مسوولین ادارات خواست با پیگیری سریع سهم بیشتری از این مصوبات را برای شهرستان کسب کنند.

در پایان این جلسه به مناسبت هفته منابع طبیعی، جمعی از مسوولین شهرستان به همراه امام جمعه و مدیر کل اوقاف استان به محل پارک غدیر مراجعه و اقدام به کاشت درخت نمودند.

لازم به ذکر است در این مراسم مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان نیز قول مساعد ساخت مجتمع فرهنگی و مسجد برای این پارک را داد.

آدرس کوتاه :