بزرگداشت مرحوم آیت‌الله میبدی درمیبد برگزار شد


مراسم بزرگداشت آیت‌الله سید محمدرضا طاهایی میبدی از علمای بزرگ دینی شهرستان میبد که اخیراً در گرگان ندای حق را لبیک گفت؛ در مسجد جامع میبد با حضور نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه یزد، فرماندارمیبد، بخشدار مرکزی، طلاب و روحانیون حوزه‌های علمیه و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، مراسم بزرگداشت آیت‌الله سید محمدرضا طاهایی میبدی از علمای بزرگ دینی شهرستان میبد که اخیراً در گرگان ندای حق را لبیک گفت؛ در مسجد جامع میبد با حضور «آیت‌الله ناصری» نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه یزد، «حسین فلاح» فرماندارمیبد، «محمدجواد احمدی» بخشدار مرکزی، طلاب و روحانیون حوزه‌های علمیه و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

حجت‌الاسلام فرشاد از روحانیون حوزه علمیه قم در این مراسم با تسلیت ایام فاطمیه و رحلت این عالم دینی و جلیل‌القدر گفت: مرحوم آیت‌الله میبدی تربیت‌شده مکتب ناب اسلام بود که بیشتر عمر خود را در مسیر تعلیم و تعلم و تقوا و جهاد در حوزه‌های علمیه صرف کرد.

حجت‌الاسلام فرشاد گفت: خداوند به شخصیت‌هایی مانند آیت‌الله میبدی، که عمر خود را درراه اسلام، تقوا، تعلیم و تعلم و جهاد سپری کردند؛ امتیاز ویژه‌ای قائل است.

وی بابیان اینکه باید باکسانی هم‌نشین شد که انسان را به سمت توحید و معنویت هدایت کند افزود: انبیاء، متقین، مجاهدین، شهدا و علما جزء گروهایی هستند که در پیشگاه خداوند از امتیازات ویژه‌ای برخوردارند.

فرماندارمیبد در حاشیه این مراسم گفت: مرحوم آیت‌الله میبدی از افتخارات شهرستان میبد بود که خدمات ارزنده‌ای را در گرگان به مردم ارائه کردند.

حسین فلاح افزود: این عالم ربانی پس از کسب مدارج دینی از نجف به گرگان رفت و در حوزه‌های علمیه منشأ آثار و برکات معنوی بود و امروز هم مردم قدرشناس میبد در بزرگداشت این عالم فقید به‌طور گسترده حضور یافتند.


آدرس کوتاه :