باخضورمسئولان ارشداستان وشهرستان صورت گرفت؛

برگزاری نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی میبد


یازدهمین نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان در شهرستان میبد با حضور امام‌جمعه میبد، استاندار، نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استان و شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، یازدهمین نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان در شهرستان میبد با حضور"حضرت آیت‌الله اعرافی" امام‌جمعه میبد، "محمود زمانی قمی" استانداریزد،"کمال دهقانی" نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی، " علی زینی وند" معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداریزد، "حسین فلاح" فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین استان،شهرستان وصنعتگران در سالن اندیشه فرمانداری برگزار شد.

در این نشست نیازها و اولویت‌های شهرستان در عرصه‌های صنعتی، تعیین تکلیف بافت‌های فرسوده و حمایت از گردشگری، تغییر کاربری 50 هزار متر از فضای دانشگاه آزاد، مسکن و اشتغال، تغییر کاربری 50 هزار متر از فضای دانشگاه آزاد در اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تصمیم‌گیری شد.

از دیگر مباحث این نشست جلسه‌ای با حضور استاندار در خصوص تعیین تکلیف زمین‌های واگذاری و طرح تفصیلی شهرستان بود.

گفتی است این جلسه که از ساعت ۱۷:۳۰ عصر روز جمعه پنج مردادماه شروع‌شده بود با اقامه نماز به امامت حضرت آیت‌الله اعرافی به اتمام رسید.


آدرس کوتاه :