برند شدن آموزش‌وپرورش میبد در کسب رتبه اول کنکور


" فلاح " فرماندار در نشست شورای آموزش‌وپرورش با اشاره به موفقیت 22 ساله دانش آموزان میبدی در کسب رتبه اول کنکور گفت: این موفقیت برای آموزش‌وپرورش شهرستان به‌صورت یک «برند» ثبت‌شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، نشست شورای آموزش‌وپرورش شهرستان با حضور"آیت‌الله اعرافی" مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور و امام‌جمعه شهرهای قم و میبد، "حسین فلاح" فرماندار و جمعی از مسئولین در بیت مرحوم آیت‌الله اعرافی (ره) برگزار شد.

فرماندارمیبد در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت آموزش‌وپرورش شهرستان در خصوص موفقیت‌های علمی، فرهنگی، ورزشی؛ کسب رتبه اول کنکور توسط دانش آموزان میبدی برای بیست و دومین سال که به‌صورت یک «برند» برای آموزش‌وپرورش شهرستان ثبت‌شده است را به جامعه فرهنگیان تبریک گفت.

حسین فلاح تصریح کرد: با افق 24 تا 25 ساله‌ای که برای آموزش‌وپرورش از سوی امام‌جمعه میبد تعریف‌شده هر مسئولی هم با آمدن، تابع شرایط بوده و هرچه در توانش بوده انجام داده است.
فلاح افزود: معلمین نیز در حمایت از دانش آموزان محروم هرماهه بخشی از حقوق خود را به‌حساب ویژه ایتام واریز می‌کنند که در این شرایط، کاری ارزشمند است.


آدرس کوتاه :