بررسی زیرسازی اردوگاه قدس محور دیدار فرماندارمیبد با مدیرکل بنیاد مسکن استان


در دیدار فرماندارمیبد با مدیرکل بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی استان زیرسازی اردوگاه قدس در جاده درین موردبررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، "حسین فلاح" فرماندارمیبد با حضور در مرکز استان با " علیرضا قربانیان" مدیرکل بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی استان در خصوص زیرسازی اردوگاه قدس دیدار و گفتگو گرد.

"حسین فلاح" فرماندارمیبد در این دیدار ضمن تقدیر از فعالیت‌های سپاه میبد به زیرسازی اردوگاه قدس در زمینی به مساحت 420 هکتار در جاده درین اشاره نمود و با ارائه توضیحاتی درخواست کرد دراین‌ارتباط اقداماتی در راستای تسهیل زیرساخت‌های این مجموعه انجام شود.

"مصطفی بهشتی" فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیز با ارائه توضیحاتی در مورد فعالیت‌های مقاومتی این ارگان بیان کرد: با اقدامات بسیجی وار زیرسازی این مجموعه و بلوار منتهی به آن و ساختمان‌سازی انجام‌شده و به مرحله آسفالت رسیده است.

بهشتی افزود: همچنین در این مجموعه انجام یک سری طرح‌های تولیدی، پرورش مرغ و شترمرغ و انجام فعالیت‌های ورزشی مانند پیست موتورسواری و اسب‌سواری نیز دنبال می‌شود.

"علیرضا قربانیان " مدیرکل بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی استان نیز افزود: تسهیل انجام روند امور مراجعین سیاست کلی بنیاد مسکن است و تا آنجا که امکان دارد به درخواست‌هایی که از سوی مردم می‌شود، جامعه عمل پوشانده می‌شود.


آدرس کوتاه :