باحضور فرماندارمیبد؛

برترین‌های کنکور سال 94 درمیبد تجلیل شدند


فرماندارمیبد از همه دانش آموزان، معلمان، مربیان و والدین که نقش بسزایی در این حماسه علمی داشتند تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد در این مراسم با ابراز خوشحالی از افتخارآفرینی دانش آموزان در کنکور سراسری سال 94 گفت: از همه دانش آموزان، معلمان، مربیان و والدین که نقش بسزایی در این حماسه علمی داشتند تشکر می‌کنم.

حسین فلاح بابیان اینکه اگر امروز شاهد این افتخارآفرینی هستیم به همت آموزش‌وپرورش و حضور خیرین ما در امر مدرسه‌سازی است که به فرهنگ جامعه اهمیت می‌دهند افزود: من به‌عنوان فرماندار بیشتر این عزیزان را همراهی کردم.

فلاح با اشاره به نقش خیرین در امر مدرسه‌سازی در سال 94 گفت: در سال 94 کلنگ 9 آموزشگاه خیری به زمین زده شد که پروژه آموزشی و فرهنگی بقایی از مهم‌ترین آن‌هاست که قرار است برای احداث آن 7 میلیارد تومان هزینه شود و دانش آموزان از این ظرفیت‌ها بهره‌مند شوند.

وی با قدردانی از حمایت و پشتیبانی شهردار، شورای شهر در امور آموزشی و فرهنگی شهر هم تشکر کرد و گفت: افتخارآفرینی دانش آموزان مرهون تلاش این عزیزان و همچنین مدیران سابق و حال آموزش‌وپرورش و معلمان است که امیدواریم این تحویل پرچم افتخار و صدرنشینی کنکور که از سوی آموزش‌وپرورش سال‌به‌سال از سوی دانش آموزان میبد دست‌به‌دست می‌چرخد حفظ شود.

فرماندارمیبد بابیان اینکه افتخار می‌کنیم که دانش آموزان میبد در دو شاخص کمی و کیفی صدرنشین کنکور سراسری در استان شدند افزود: دانش آموزان باید قدر معلمان دلسوز خود را بدانند چراکه در بسیاری از استان‌های کلان کشور بهترین امکانات وجود دارد اما از نیروی انسانی دلسوز و معلمان خوب بی‌بهره‌اند.

وی از تلاش‌های مسئولین آموزش‌وپرورش ندوشن هم قدردانی کرد و اظهار امیدواریم کرد: دانش آموزان میبد در سال آینده هم پرچم پرافتخار صدرنشینی کنکور را در این شهرستان به احتراز دربیاورند و مایه افتخار و مباحت این شهرستان در سطح استان و کشور شوند.

فرماندارمیبد از حضرت آیت‌الله اعرافی به‌عنوان بزرگ‌ترین حامی آموزش‌وپرورش عنوان کرد و افزود: حضرت آیت‌الله اعرافی با همه مسائل و مشکلات در همه جلسات شورای آموزش‌وپرورش حضور دارند و با ارائه طرح‌ها و برنامه‌های علمی و کارشناسی نقش مهمی تابه‌حال در افتخارآفرینی دانش آموزان این شهرستان در عرصه‌های علمی، کنکور سراسری و المپیادهای علمی داشتند که جا دارد در همین‌جا از وی تشکر کنم.

در این مراسم از مدیران فعلی و سابق آموزش‌وپرورش و مدیران مدارس هم تجلیل شد.
آدرس کوتاه :