با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری میبد؛

برترین‌های پهلوانی و زورخانه‌ای المپیاد دارالعباده معرفی شدند


با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری میبد و جمعی از مسئولین چهارمین مسابقات پهلوانی و زورخانه‌ای المپیاد دارالعباده استان یزد با معرفی برترین‌ها در رشته‌های مختلف به میزبانی شهرستان میبد به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی فرماندارمیبد، با حضور "فرزین خادمی" معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، "محمدجواد احمدی" بخشدار مرکزی میبد چهارمین مسابقات پهلوانی و زورخانه‌ای المپیاد دارالعباده استان یزد با معرفی برترین‌ها در رشته‌های مختلف به میزبانی شهرستان میبد با اهدا جوایز و احکام قهرمانی به کار خود پایان داد.

این رقابت‌ها با حضور 8 تیم از شهرستان‌های استان یزد در رشته‌های تیمی زورخانه‌ای، مرشدی و میانداری در محل زورخانه بشنیغان میبد برگزار شد.

در پایان این رقابت‌ها تیم یزد در بخش تیمی زورخانه‌ای با امتیاز 374 به مقام نخست دست‌یافت و تیم‌های میبد و اردکان هم به ترتیب با امتیازهای 371 و 275 در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

در بخش مرشدی "علیرضا فلاح " از میبد با امتیاز 150 مقام اول را کسب نمود.

"امیرحسین دهقانی" از میبد، "سید حسن حسین میری" از اردکان و "پوریا سلطانی" از یزد نیز به ترتیب مقام‌های اول تا سوم رشته میانداری را به خود اختصاص دادند.


آدرس کوتاه :