برای حل مشکل صنعت باید فکری کرد


فرماندارمیبد در نشست جمعی از مدیران و صاحبان صنایع با دکتر سید جلیل میرمحمدی نماینده منتخب مردم میبد و تفت در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ضمن تبریک پیروزی وی در این دوره از انتخابات گفت: میرمحمدی سال‌هاست به صنعت و حواشی آن آشنایی دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «حسین فلاح» بابیان اینکه پیشگامی صنعتگران میبدی طی دهه‌های گذشته در امور خیریه از نقاط بارز و درخشان آن‌هاست افزود: ورود صاحبان صنعت در امور خیر باعث رفع بسیاری از مشکلات در سطح جامعه شده است.

فلاح سپس با اشاره به برخی مشکلات در عرصه صنعت شهرستان گفت: بخشی از این مشکلات حل‌شده است و برای حل بخش دیگری از این مشکلات هم که حل‌نشده باقی‌مانده است باید فکری کرد.

فرماندارمیبد با قدرانی از آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد، دکتر دهقانی نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولینی که در ارتقا صنعت شهرستان تلاش کرده‌اند، اظهار امیدواری کرد: با انتخاب دکتر میرمحمدی و آشنایی چندین ساله ایشان با موضوع صنعت در شهرستان، مشکلات اشتغال، محیط‌زیست حل شود.

در ادامه این نشست "سید جلیل میرمحمدی" با اشاره به زحمات و تلاش‌های صورت گرفته در عرصه صنعت میبد گفت: با تلاش صاحبان و فعالان عرصه صنعت، هزاران نفر تأمین معیشت و ارتزاق می‌شوند.

نماینده منتخب مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از خروجی جلسات در عرصه صنعت تصریح کرد: متأسفانه این جلسات به‌جای ارائه راهکار برون‌رفت از مشکلات به جلسات درد دل‌های مدیران صنایع تبدیل‌شده است و نتیجه‌ای را در برنمی‌گیرد.

میرمحمدی بر تشکیل کمیته‌ای متشکل از افراد متخصص در حوزه‌های مرتبط با صنعت در شهرستان میبد تأکید کرد و گفت: مشکلات بخش صنعت باید به‌صورت کارشناسی بررسی و برای حل آن‌ها برنامه‌ریزی شود.

وی رفع مشکل آلایندگی را یکی از مشکلات اساسی در صنعت عنوان کرد و گفت: در کنار ارتقای صنعت درمیبد باید برای آلایندگی صنایع فکری کرد.

نماینده منتخب مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی افزود: باید با برنامه‌ریزی درست به ارتقا صنعت مخصوصاً صنایع پاک کمک کنیم و زمینه را برای حفظ سرمایه‌های صنعتگران میبدی برای استفاده در شهرستان میبد مهیا کنیم.

 وی در پایان مهاجرت و حضور خرده‌فرهنگ‌ها در شهرستان میبد را دومین مقوله مهم خواند و بر ساماندهی آن از راه درست تأکید کرد.


آدرس کوتاه :