امام‌جمعه میبد:

برای حل مسائل شهر دانشگاه‌ها باید به خط شوند


امام‌جمعه میبد در جلسه شورای اداری این شهرستان بابیان اینکه یازده آسیب در سطح کلان، کشور را در معرض خطر جدی قرار داده است گفت: دانشگاه‌ها باید در حل مشکلات جامعه به خط شوند و با معطوف کردن بخشی از پایان‌نامه‌های خود به مسائل فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، اداری و صنعتی، گام اساسی در حل مشکلات جامعه بردارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، حضرت آیت‌الله اعرافی تصریح کرد: در فصل جدید از مسئولیت‌های که در شهرستان ایجادشده است باید فصل جدیدی از کار و تلاش در شهر آغاز شود که مردم احساس آرامش کنند.

امام‌جمعه میبد به‌کارگیری فناوری اطلاعات در نظام اداری را ضروری خواند و با اظهار تأسف از وضعیت فعلی بایگانی شهرداری میبد گفت: امیدوارم شهرداری با به‌کارگیری فناوری، مراجعات مردم به شهرداری را روان‌تر کند.

وی تأکید کرد: نظام اداری شهرستان باید سال‌به‌سال به ارتقاء نرم‌افزار و فناوری و شیوه‌های سازمانی گام جدیدی را برای آرامش مردم در ادارات فراهم کند.

تلاش مسئولین برای جذب اعتبارات، سرمایه‌گذاری در بخش خصوصی و رفع بیکاری فارغ‌التحصیلان، تدبیر جدی دانشگاه‌ها به علت کاهش جمعیت دانشجویی و تقویت پایه‌های علمی از دیگر مباحث این جلسه بود.

در ابتدای این جلسه فرماندارمیبد گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در شهرستان ازجمله راه‌اندازی نیروگاه خورشیدی، سامانه سیماد 3، آسفالت مسیر اردوگاه بنستان، ساماندهی هیئت‌های مذهبی در ایام محرم، جذب اعتبارات را ارائه کرد.

در این جلسه محسن موحدی فرد با اهداء لوح و تابلو از زحمات فرماندارمیبد در حمایت و همکاری با آموزش‌وپرورش قدردانی کرد.


آدرس کوتاه :