فرماندارمیبد در جلسه ستاد دهه فجر:

برای حفظ نظام و انقلاب باید انقلابی بود انقلابی ماند و انقلابی کارکرد


نخستین جلسه ستاد برگزاری دهه فجر با حضور رئیس ستاد دهه فجر استان فرماندارمیبد و مدیران ادارات و نهادها در فرمانداری میبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد در این جلسه بر تبین دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل نوجوان و جوان تأکید کرد.

حسین فلاح افزود: برای حفظ نظام و انقلاب باید انقلابی بود انقلابی ماند و انقلابی کارکرد.

فلاح با اشاره به ایثار و فداکاری همه اقشار جامعه در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی گفت: جامعه امروز ما برای عبور از بحران اقتصادی به همان روحیات آغاز انقلاب و 8 سال دفاع مقدس نیاز دارد.

رئیس ستاد بزرگداشت ایام‌الله دهه فجر استان هم از تشکیل 24 کمیته در شهرستان میبد در ایام‌الله دهه فجر در شهرستان میبد خبرداد و گفت: این کمیته‌ها ظرف 3 روز باید شاخص‌ترین برنامه‌های خود را به ستاد دهه فجر اعلام کنند.

حجت‌الاسلام محمد فخرالدینی در ادامه مردمی بودن را از ویژگی‌های مهم انقلاب اسلامی خواند و افزود: حفظ انقلاب به‌عنوان ایدئولوژی و عقیده‌ای که حضرت امام آن را برای مردم تبیین کرده است باید اولویت نخست همه ما باشد.

وی با اشاره به برخی مسائل و مشکلات در جامعه تصریح کرد: اگرچه مسائل و مشکلات در کشور وجود دارد اما بیشتر این مشکلات را دشمنان ایجاد می‌کنند که باید در مقابل توطئه‌های دشمنان هوشیار بود.

رئیس ستاد دهه فجر استان گفت: مردم فهیم و همیشه درصحنه ما در ایام‌الله دهه فجر مثل همیشه با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن که یک روز ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است بار دیگر به دشمنان نه خواهند گفت و دوستان انقلاب و روح امام و شهدا را شاد خواهند کرد.

آذین‌بندی سطح شهر و ادارات و نهادها در ایام‌الله دهه فجر از دیگر بحث‌های این جلسه بود.


آدرس کوتاه :