فرماندارمیبد:

برای تحقق عدالت و منافع منطقه نیاز به تعامل و همکاری داریم


فرماندارمیبد عصر دیروز در گردهمایی مردمی و هواداران دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی منتخب مردم حوزه‌های تفت و میبد در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که در امامزاده میر شمس الحق برگزار شد؛ با تبریک این پیروزی به وی گفت: ملت ایران به‌ویژه مردم شریف تفت و میبد با حضور بالای 83 درصدی اصل دموکراسی و مردم‌سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به نمایش گذاشتند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، حسین فلاح با قدردانی از همه کاندیدها در ایجاد فضای رقابتی در این دوره از انتخابات افزود: مردم هم با حضور حداکثری و کم‌نظیر خود نشان دادند که برای سربلندی ایران اسلامی و رفع مسائل و مشکلات اقتصادی و سیاسی دغدغه دارند.

فلاح با اشاره به عدم نماینده مجلس در طول سه سال گذشته به علت درگذشت مرحوم حجت‌الاسلام سید جلال یحیی زاده نماینده فقید مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باوجود همه این مشکلات تمام مسائل شهرستان با همراهی جدی امام‌جمعه شهرستان حضرت آیت‌الله اعرافی در سطح فرا استانی پی گیری و دستاوردهای خوبی هم حاصل شد.

وی افزود: اما حقیقتاً شهرستان میبد به یک نماینده قدرتمند نیاز داشت که مردم در این دوره به دکتر دهقانی به‌عنوان شخصیتی دیپلماتیک و سوابق کاری درخشان رأی دادند تا به‌صورت جدی و قوی مسائل منطقه را پی گیری کند.

فرماندارمیبد برنده انتخابات را ملت بزرگ ایران خواند و بابیان اینکه چه آن‌هایی که نگاه خاصی داشتند و چه آن‌هایی که به دکتر دهقانی رأی دادند و این گفتمان در سایه اعتدال و تدبیر و امید به پیروزی رسید باید آن را به‌عنوان یک ارزش حفظ کنیم.

فرماندارمیبد بابیان اینکه بنده به‌عنوان فرماندار شهرستان میبد از هیچ‌گونه تلاشی در جهت همکاری و همدلی با نماینده این شهرستان دریغ نخواهم کرد گفت: برای تحقق عدالت و منافع منطقه نیاز به همکاری و همبستگی داریم.

وی در پایان از تلاش‌های همه دست‌اندرکاران ستاد انتخابات شهرستان، کاندیداها در جهت ایجاد فضای رقابتی، شهرداران و بخشداران در جهت فراهم کردن فضای تبلیغات و خبرنگاران نشریات و سایت‌ها به‌ویژه خبرنگار صداوسیما در تهیه گزارش‌های مردمی و اطلاع‌رسانی قدردانی کرد.
آدرس کوتاه :