بخشدار مرکزی میبد از زیرسازی و آسفالت بلوار گلستان تا پایان مهرماه خبر داد


معاون اداره کل راه و شهرسازی استان به همراه بخشدار مرکزی میبد با حضور در بلوار گلستان و مسیر جاده راه‌آهن، از نزدیک در جریان عملیات اجرایی پروژه زیرسازی و آسفالت بلوار گلستان، مجتمع خدماتی رفاهی، کمربندی غربی و ایستگاه راه‌آهن قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، بخشدار مرکزی میبد در این بازدید گفت: بلوار گلستان به طول 2 کیلومتر از مسیرهای مهم دسترسی به دانشگاه جامع علمی –کاربردی و مجتمع رفاهی است که جهت زیرسازی و آسفالت در دستور کار قرارگرفته است.

محمدحسین قاسمی افزود: تعریض و بهسازی جاده راه‌آهن هم یکی دیگر از اولویت‌های شهرستان است که علمی‌ات اجرایی همه این مسیرها به‌صورت مشارکتی به‌زودی آغاز می‌شود.

وی با اشاره به وضعیت نامناسب بلوار گلستان گفت: بلوار گلستان، مجتمع خدماتی رفاهی، دانشگاه جامع علمی –کاربردی، مجتمع سپیدار، مجموعه روضه رضوان و برخی دیگر از واحدها را به هم وصل می‌کند که با زیرسازی و آسفالت این بلوار بخشی مهمی از مشکلات این منطقه رفع می‌شود.

بخشدار مرکزی میبد بابیان اینکه تهیه طرح تفصیلی مسیر، خاک‌برداری و زیرسازی کل مسیر ازجمله اقداماتی است که تاکنون از سوی بخشداری مرکزی در مسیر مذکور صورت گرفته است گفت: با توجه به مشارکت واحدهای مستقر در مسیر و شهرداری میبد، آسفالت این مسیر با مشارکت اداره راه و شهرسازی و شهرداری انجام می‌گیرد.

معاون راه و شهرسازی هم زیرسازی و آسفالت بلوار گلستان را در کاهش ترددهای بی‌مورد از کمربند غربی مؤثر دانست و برای تأمین قیر یارانه‌ای‌ این مسیر قول همکاری داد.

بخشدار مرکزی در پایان ضمن قدردانی از مشارکت اداره راه و شهرسازی شهرستان و پیگیری‌های مسئولین دانشگاه علمی- کاربردی میبد، اظهار امیدواری نمود که تا پایان مهرماه سال جاری فاز اول جاده مذکور به طول 2000 متر و عرض 8 متر آسفالت و مورد بهره‌برداری قرار گیرد.


آدرس کوتاه :