معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد:

با کمبود ماسک و لوازم بهداشتی مواجهیم


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد با اشاره به کمبود لوازم بهداشتی، ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده در شهرستان گفت: با بازدیدی که از داروخانه‌ها و مراکز عرضه لوازم طبی و پزشکی داشتیم؛ با کمبود ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده مواجه هستیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد گفت: شورای سلامت شهرستان میبد برای پیشگیری از بیماری کرونا ضمن پیگیری و اجرا مصوبات استان، شرایط شهرستان را به‌صورت مستمر رصد می‌کند.

سید بهروز موسوی با اظهار خرسندی از تعامل و همکاری همه دستگاه‌ها به‌ویژه شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان امام جعفر صادق (ع) افزود: خوشبختانه تا این لحظه موردی از بیماری کرونا درمیبد گزارش نشده است.

موسوی با اشاره به کمبود لوازم بهداشتی، ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده در شهرستان هم گفت: با بازدیدی که از داروخانه‌ها و مراکز عرضه لوازم طبی و پزشکی داشتیم؛ با کمبود ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده مواجه هستیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد تصریح کرد: این بازدیدها و نظارت‌ها مستمر ادامه خواهد داشت و با هرگونه احتکار و کم‌فروشی به‌شدت برخورد خواهد شد.

موسوی به مردم توصیه کرد: مردم برای مدیریت این بحران و گذر از آن با مسئولین و توجه به دستورالعمل وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و رعایت بهداشت فردی همکاری کنند.


آدرس کوتاه :