با حضور بخشدار مركزي از برترينهاي كنكور سراسري تجليل شد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : در مراسم جشن بیستمین افتخار که با حضور نماینده امام جمعه میبد بخشدار مركزي ، شهردار و رئیس شورای شهر میبد،جمعی از مسئولین شهرستان، پیشکسوتان ، فرهنگیان و دانش آموزان در سالن اجتماعات کانون فرهنگی تربیتی شهید رجایی میبد برگزار شد از 43 نفر برترین های کنکور سراسری سال 92 تجلیل بعمل آمد .


 

 


محسن موحدی فرد مدیر آموزش و پرورش میبد هدف از برگزاری این مراسم را علاوه بر تجلیل از برترین های کنکور، ایجاد انگیزه در دانش آموزان سوم متوسطه و پیش دانشگاهی و رقابت مقتدرانه در کنکور 93بیان کرد و افزود : امیدواریم درسال 93 شاهد درخشش هرچه بیشتر و بهتر دانش آموزان شهرستان میبد در کنکور و عرصه های علمی باشیم.

ایشان ضمن اشاره به موفقیت های دانش آموزان میبدی در سالهای گذشته و امسال، چنین افتخاراتی را مدیون همکاری های دانشآموزان، معلمان، کارکنان آموزش پرورش، و همراهی خانواده ها دانست و از کلیه این عزیزان تقدیر و تشکر نمودند.

 

قرائت پیام حضرت آیت الله اعرافی امام جمعه شهرستان میبد توسط حجت السلام و المسلمین حسنی ، اجرای گروه موسیقی رندان به خوانندگی مصطفی راغب و اهدای جوایز به برترین های کنکور 92 از دیگر برنامه های اجرایی این همایش باشکوه بود.
آدرس کوتاه :