روانشناس برجسته استان یزد:

با تولید محتواها و پاتک‌های فرهنگی از آسیب‌ها پیشگیری کنیم


فرماندارمیبد با حضور در موسسه باب‌الحوائج یخدان و با قدردانی از هیئت‌امنای این موسسه گفت: به دلیل ماهیت صنعتی و مهاجرپذیری شهرستان میبد، آسیب‌ها و ناهنجاری‌های زیادی در این شهرستان رواج یافته است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، حسین فلاح در این نشست بابیان اینکه شهرستان میبد ریشه تاریخی و فرهنگی قوی دارد و نباید در برابر آسیب‌های وارداتی کمر خم کند افزود: مؤسسات خیریه و فرهنگی در حفظ ارزش‌های فرهنگی و مقابله با آسیب‌های اجتماعی نقش مهمی می‌تواند ایفا کند.

فرماندارمیبد با اشاره به فعالیت‌های موسسه باب‌الحوائج در زمینه‌های مشاوره، روانشناسی، آموزش مهارت‌های زندگی، همسر داری، فرزند پروری و سایر زمینه‌ها گفت: این موسسه در طول سال فعالیت‌های چشمگیری را با برگزاری دوره‌های آموزشی به خانواده‌ها انجام می‌دهد.

دکتر فلاح از روانشناس برجسته استان یزد هم در این جلسه گفت: باید با برگزاری کارگاه‌های آموزشی، ساخت کلیپ‌های آموزشی برای فضاهای مجازی، سخنرانی‌ها، بروشورها و آگاه‌سازی‌ها، ایجاد بازارها و پاتوق‌های فرهنگی تمام قوای خود را در راستای شهری سالم و دارای سلامت روانی بالا به کار بگیریم.

فلاح خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم با کمک آموزش‌وپرورش، روانشناسان و روحانیت محتواهای منبرها را بر اساس نیازهای مردم و تولید محتوای منبر بر اساس فرزند پروری اسلامی، همسر داری اسلامی، خویشتن‌داری، تقوا، اخلاق در کودکان را عملی کنیم می‌توانیم رنجی از رنج‌های جامعه را حل کنیم.


آدرس کوتاه :