فرماندارمیبد:

باید به برکت خون شهدا، دست آورد های انقلاب را به همه نشان داد


فرماندارمیبد در جلسه هماهنگی برنامه‌های چهل‌سالگی انقلاب اسلامی، گفت: حرکت‌هایی با نیت ضعیف جلوه دادن دست آورد های انقلاب انجام می‌گیرد که به‌واقع ظلم هست و باید واقعیت‌ها و امکاناتی که شکل‌گرفته و شکل می‌گیرد را نشان همه داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، "حسین فلاح" در جلسه هماهنگی برنامه‌های چهل‌سالگی انقلاب که با حضور مسئولین ادارات در سالن اندیشه فرمانداری برگزار شد، گفت: با مرور وقایع بعد از انقلاب و پیشرفت‌هایی که در حوزه‌های مختلف ازجمله بهداشت و درمان در این چهل‌ساله انقلاب حاصل‌شده و ارزیابی آن‌ها نسبت به قبل می‌توان وجود تفاوت‌ها را دریافت.

فرماندارمیبد افزود: تصاویرمی تواند به‌گونه‌ای بیان‌کننده بسیاری چیزهایی باشد که شاید در قالب ابزارهای دیگر نتوان به آن‌ها پی برد، همچنین با گفت‌وگو باکسانی که زمان‌های گذشته را به یاد دارند می‌توان پی برد که به برکت انقلاب اسلامی بسیاری پیشرفت‌ها حاصل‌شده که شاید در کنار آن‌ها آسیب‌هایی هم وجود دارد، اما این دست آورد های به‌دست‌آمده و پیشرفت‌ها بستر رفاه اجتماعی را فراهم کرده است.

فلاح تصریح کرد: اگر صرف هزینه هم صورت می‌گیرد باید برگزاری برنامه‌های متنوع و خوب فرهنگی و پررونق که ماندگاری داشته باشد، را موردعنایت قرارداد.

وی گفت: همه ما مسئولین از قشرهای متوسط و آسیب‌پذیر جامعه هستیم و این خود فرصتی است مغتنم که می‌توانیم نمودی از انقلاب را آن‌طور که در خاطر داریم ارائه دهیم و تبیین نماییم.

نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه با اشاره به این‌که باید از فانتزی برخورد کردن پرهیز کرد، اظهار داشت: در کنار عنایت داشتن به مباحث نرم‌افزاری، هر اداره‌ای می‌تواند نمود و نشانه‌هایی از پیشرفت‌های حاصل‌شده در حوزه کاری خود را در نمایشگاه ارائه کند.

فرماندارمیبد خاطرنشان کرد: در چنین زمانی که دشمن همچنان ضربه زدن به انقلاب را در سر می‌پروراند، باید تمام تلاشمان درجهت گره باز کردن از کار مردم و به‌صورت مطلوب ارائه خدمت باشد.

فلاح ادامه داد: باید هنر ما این باشد در شرایط سخت با همکاری و همیاری مردم، خیرین وادارات کاری انجام دهیم، پس باید با بستن فانسقه ها تلاش کنیم با نترسیدن از کار، عملیاتی و صادقانه کار کردن و پرهیز از ظاهرسازی حلال مشکلات مردم و صنعتگران و تولیدکنندگان و اشتغال آفرینان در جامعه باشیم.

وی در پایان گفت: حرکت‌هایی با نیت ضعیف جلوه دادن دست آورد های انقلاب انجام می‌گیرد که به‌واقع ظلم هست و باید به برکت 500 خون شهید در میبد و رشادت‌های 2 هزار و 500 رزمنده میبدی، واقعیت‌ها و امکاناتی که شکل‌گرفته و شکل می‌گیرد را نشان همه داد.

 

همه باید برای معرفی و تبیین دست آورد های انقلاب اسلامی تلاش کنند

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد نیز در این جلسه، گفت: در این چهل‌ساله انقلاب خدمات و فعالیت‌های خوبی شکل‌گرفته و دست آورد هایی حاصل‌شده که متأسفانه به علت غافل شدن این دست آورده‌ها برای همه تبیین نشده است.

علیرضا ابوالحسنی خاطرنشان کرد: امسال که دشمنان عزم خود را جرم کرده‌اند که نگذارند مردم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن بگیرند، باید همه هرچه در توان داریم برای معرفی و تبیین دست آورد های انقلاب اسلامی به کار ببندیم.

ابوالحسنی گفت: سپاه پاسداران نمایشگاهی را در ارائه دست آورد های انقلاب برپا کرده‌اند و وظیفه همه ادارات و ارگان‌ها هست که همه تلاش کنند با هماهنگی و اقتدار در این نمایشگاه به ارائه عملکردها و دست آورد ها در حوزه مرتبط به خود بپردازند.

در این جلسه به اجرای برنامه‌های متنوع توسط اداراتی چون ورزش و جوانان در کنار برگزاری نمایشگاه به برگزاری جشن در محلات به مناسبت ایام‌الله دهه فجر با مشارکت مردم و همچنین با توجه به گرامیداشت ایام فاطمیه به برگزاری برنامه‌ها نظیر سخنرانی، نورافشانی، اجرای جنگ شادی و... در 5 شب در مصلی بزرگ حضرت آیت‌الله اعرافی (ره) اشاره شد.


آدرس کوتاه :