معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی فرماندارمیبد:

باید برای رسیدن به اهداف بلند به جوانان در همه ابعاد اعتماد کرد


جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان میبد با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و جمعی از مسئولین در فرمانداری شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان گفت: جوانان سرمایه اصلی کشورند و می‌توان با تکیه به این نیروی عظیم انسانی کشور را در همه ابعاد به‌پیش برد.

علیرضا ابوالحسنی افزود: تجربه انقلاب اسلامی در 8 سال دفاع مقدس نشان داده است که هر جا به نیروی جوان و خلاق اعتماد کردیم به نتایج شگفت‌انگیزی رسیدیم بنابراین باید به جوانان در همه حوزه‌های مدیریتی میدان داد.

ابوالحسنی توانمندسازی نسل جوان و استفاده از استعدادهای آن‌ها را از اولویت‌های دولت خواند و گفت: جوانان امروز از جوانان قبل و بعد از انقلاب هوشمندتر، کارآمدتر و توانمندتر هستند و باید آن‌ها را در مسیر اهداف و آرمان‌های نظام و انقلاب قرارداد و از توانایی‌هایشان بهره برد.

وی تصریح کرد: هرچند بیکاری، مسکن و ازدواج از مسائل و مشکلات جوانان امروز است که باید آن‌ها را در این مسیر یاری کرد و تدبیری اندیشید اما خود جوانان با عرقی که نسبت به اسلام و انقلاب و کشور دارند هرگز این مشکلات را مانعی برای سعادت خود و جامعه نمی‌دانند.
آدرس کوتاه :