معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد:

باید با انتخاب تیم متخصص، زمینه صادرات بیشتر زیلو به کشورهای دیگر فراهم آید


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد گفت: بايد با انتخاب تيم متخصص، شاهد توسعه و شناساندن هنر صنعت زیلو به سایر نقاط کشور و زمینه صادرات این محصول نیز به کشورهای دیگر فراهم آید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، "علیرضا ابوالحسنی" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد به همراه رئیس و کارشناسان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان از شرکت تعاونی زیلوبافان و شرکت تعاونی خوراک دام و طیور ضیاء دانه میبد بازدید کردند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری در بازدید از شرکت تعاونی زیلوبافان میبد گفت: شرکت تعاونی زیلوبافان یکی از تعاونی‌های موفق شهرستان است که نقش بسزایی در احیاء دوباره زیلوبافی در میبد داشته و امیدواریم با تلاش تیم مدیریت آن و جذب نیروهای جوان و متخصص، شاهد توسعه و موفقیت روزافزون این تعاونی در شناساندن این هنر اصیل به سایر نقاط کشور باشیم و زمینه صادرات این محصول نیز به کشورهای دیگر فراهم گردد.

علیرضا ابوالحسنی با اشاره به اینکه با استفاده از نیروهای متخصص و خوش‌ذوق، امکان رونق بیش‌ازپیش این هنر صنعت و تبدیل آن به‌عنوان نماد تولیدات میبد وجود دارد افزود: باید تیم قوی و منسجمی جهت طراحی، بازاریابی، تنوع محصول، بسته‌بندی مناسب و تغییر کاربری زیلو تشکیل گردد تا زمینه صادرات بیشتر این هنر دست‌باف میبد به کشورهای دیگر نیز فراهم آید.

وی به‌پاس قدردانی از تلاش‌های این شرکت تعاونی، با اهداء لوح تقدیر و تندیس تعاونی برتر دوازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان از تلاش‌های مدیریت شرکت تعاونی زیلوبافان میبد تقدیر کرد.

در ادامه این بازدید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد با حضور در شرکت تعاونی تولید خوراک دام و طیور ضیاء دانه میبد ضمن بازدید از این شرکت تعاونی، از نزدیک با نحوه فعالیت این شرکت و تولیدات آن آشنا شد.

گفتنی است: در شهرستان میبد بیش از 320 شرکت تعاونی وجود دارد که در بخش‌های صنعت، خدمات و کشاورزی و غیره مشغول فعالیت هستند.


آدرس کوتاه :