فرماندار میبد در ضیافت افطار با جمعی از نخبگان و فعالان اجتماعی میبد:

باید از دانش نخبگان در رشد و توسعه و آبادانی شهر استفاده شود


نشست صمیمی نخبگان و فعالان اجتماعی میبد عصر روز جمعه با حضور فرماندار میبد در مصلی آیت‌الله اعرافی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، حسین فلاح در نشست با جمعی از نخبگان، هنرمندان، ورزشکاران و فعالان اجتماعی این شهرستان با تبریک ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات از نقش این اقشار در عرصه‌های مختلف اجتماعی تجلیل کرد.

فرماندار میبد حضور بانوان هم در فعالیت‌های اجتماعی سازنده دانست و گفت: در این حرکت مهم سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی علاوه بر حضور جوانان فرهیخته و نخبه، روحانیت هم جلودار فعالیت‌های اجتماعی هستند.

وی با اشاره به عملکرد برخی از مسئولین ادارات و نهادها که بعضی از نخبگان و فرهیختگان به آن پرداختند؛ نقش نخبگان را در توسعه و آبادانی شهر در عرصه‌های مختلف مهم خواند و افزود: شهرستان میبد با ظرفیت‌های علمی و فکری که دارد می‌تواند با بهره‌گیری از دانش نخبگان در پیشبرد مسائل شهر حرکت کند.

فرماندارمیبد بابیان اینکه امروز در سراسر دنیا و کشور نخبگان و فرهیختگان زیادی از شهرستان میبد در پست و جایگاه‌های مهم مشغول‌اند و هرساله ده‌ها فرهیخته دیگر به این جمع بزرگ علمی اضافه می‌شوند تصریح کرد: مشارکت دادن آن‌ها در مسائل شهر قطعاً در شکوفایی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های شهرستان میبد مؤثر است و باید زمینه و فضای مناسب را برای فعالیت‌های نخبگان و فرهیختگان در شهرستان را فراهم کنیم.

در این نشست تعدادی از نخبگان و فرهیختگان به برخی از مسائل شهرستان اشاره و خواستار همکاری در حل این مسائل شدند.

در پایان این نشست شرکت‌کنندگان نماز را به امامت حضرت آیت‌الله اعرافی اقامه و در ضیافت افطاری از سفره پربرکت ماه مبارک رمضان بهره‌مند شدند.


آدرس کوتاه :