فرماندار ميبد در مراسم توديع و معارفه مديريت آموزش و پرورش:

بايد فرزندانمان را با آموزه هاي ديني و تربيتي اهل بيت آشنا كنيم


به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : در اين مراسم فرماندار ميبد از خدمات اسعدي مديريت آموزش و پرورش شهرستان ميبد تقدير و تشكر ويژه نمود و افزود : ايشان زحمات شبانه روزي و مستمري داشتند كه در اين راستا موجبات تعليم و تربيت را فراهم نمودند ، شوق ادامه تحصيل وي را تحسين مي كنيم و براي ايشان تا حصول نتيجه و كسب مدرك دكترا آرزوي توفيق داريم .
فرماندار ميبد در مراسم توديع و معارفه مديريت آموزش و پرورش:


فرماندار ميبد افزود : براي آقاي موحدي نيز آرزوي توفيق خدمت به نظام و مردم خوب شهرستان را دارم
در این مراسم رجایی فرماندار میبد ضمن تاکید بر استمرار حركت علمی و پرشتاب آموزش و پرورش در مسیر حفظ رتبه های ممتاز کنکور سراسری از معلمین و مدیران تشکر و قدردانی کرد و افزود: میبد بیشترین آمار قبولی در آزمون سراسری را به خود اختصاص داده است که این موفقیت جز با همت و تلاش و پشتکار شما مسئولین آموزش و پرورش و مدیران و دبیران محترم میسر نبوده است.
وي توجه ويژه به تربيت نسل جوان از طريق آموزه هاي ديني را از ضروريات برشمرد واز خانواده ها خواست تا با حساسیت نسبت به استفاده از ماهواره و فضاهای مجازی از فاجعه هایی که در آینده در خانواده ها رسوخ خواهد کرد جلوگیری کنند و استفاده درست از ماهواره را وظیفه اصلی خانواده ها دانست . ايشان هشدار دادند در برخي موارد به خاطر استفاده بي محاوا و افراط  در ديدن برنامه هاي ماهواره فساد اخلاقي به طور چشمگيري در بين خانواده ها افزايش داشته .
ايشان تصريح كرد : اگر فرزندانمان را با شناخت عميق نسبت به ارزشهاي الهي و ديني و زنگي اهل بيت آشنا نكنيم قطعا در برابر طوفانهاي موسمي دچار آسيب و خطرات جدي مي شويم .
وی از هجوم سنگین مهاجران که اکثراً  قشرکارگری هستند ابراز نگرانی کرد و خاطرنشان ساخت: مهاجرین افرادی هستند که اکثراً فرهنگ شان با سطح فرهنگ میبد متفاوت است و می توانند تاثیرات منفی بر شهرستان بگذارند.
در ادامه رجایی مواردی همچون توجه ویژه به معلمین بعنوان رزمندگان خط مقدم مبارزه با جهل و نادانی، ارتقای دانش و مهارت مدیران و معلمان، تقویت اعتماد به نفس و کرامت انسانی دانش آموزان و بالا بردن قدرت بيان دانش آموزان را را رمز موفقیت آموزش و پرورش دانست .
آدرس کوتاه :