فرماندارميبد در جمع معلمين بازنشسته :

بايد رئيس جمهوري انتخاب نمود كه حاشيه نداشته باشد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : رجايي فرماندار ميبد در مراسمي كه از سوي مديريت آموزش و پرورش شهرستان ميبد در تالار قصر ترتيب داده شده بود در جمع معلمين بازنشسته ضمن تبريك هفته معلم و گراميداشت ياد و خاطره استاد شهيد مرتضي مطهري گفت : شما بازنشستگان سرمايه ارزشمندي براي جامعه اسلامي هستيد .
فرماندارميبد در جمع معلمين بازنشسته :


فرماندار ميبد در خصوص انتخابات شوراها بيان داشت : بايد به دنبال افرادي باشيم داراي توانمندي ، كارآمد ، آشنا به مسائل و مشكلات جامعه .
وي در خصوص انتخابات رياست جمهوري با اشاره به حماسه هايي كه ملت ايران در طي 34 سال انقلاب خلق نموده اند گفت : ملت ايران با رهنمودهاي رهبر معظم انقلاب و با درايت كامل بار ديگر در انتخابات پيش رو حماسه اي خلق خواهند كرد و دشمن را مأيوس مي نمايند .
 وي با توجه به نامگذاري سال جديد به عنوان سال حماسه سياسي ، حماسه اقتصادي از سوي مقام معظم رهبري بيان داشت : بايد در اين خصوص همه تلاش و كوشش خود را به كار برد بايد بيداري و هوشياري را به مردم گوشزد نمائيم ،  بايد رئيس جمهوري انتخاب كرد كه حاشيه نداشته باشد و وقت خود را صرف مردم و پيشرفتهاي نظام و اقتصاد كشورنمايد ، بايد نقاط  ضعف و قوت دولتهاي گذشته را بررسي كند و از نقاط ضعف درس و از نقاط مثبت پيروي نمايد .
وي در پايان از مردم خواست در عرصه انتخابات حضور پررنگ و جدي داشته باشند تا موجب خوشنودي امام عصر (ع) و پيشرفت نظام مقدس جمهوري اسلامي شود .   
آدرس کوتاه :