فرماندار ميبد :

بايد به دنبال افزايش بهره وري و كارائي بيمارستان ميبد باشيم


به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : رجائي فرماندار ميبد با توجه به بازديد سر زده اي كه از بيمارستان امام جعفر صادق (ع) داشتند جلسه اي را با دكتر آقايي رئيس بيمارستان و دكتر فاضل مدير داخلي آن در محل فرمانداري برگزار نمودند و در اين رابطه خواستار افزايش بهره وري و كارايي بيمارستان و تدابير بهتر در جهت اداره اين بيمارستان شدند .
فرماندار ميبد :


رجائي در اين جلسه تأكيد نمود : بايد به دنبال افزايش رضايت ارباب رجوع با خدمات بهتر و سريعتر باشيم و در جهت استفاده كارآمد و اثر بخش از تجهيزات پزشكي تلاش مضاعف نمائيم .
فرماندار ميبد همچنين تأكيد نمود: با تلاش مسئولان استان اميدواريم بتوانيم مشكل كمبود پرستار و تخت را حل نمائيم كه در اين خصوص مسئولين بيمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان نيز بايد همه تلاش خود را به كار گيرند .
ايشان تصريح كردند: با پيشينه ارزشمندي  كه از آقاي دكتر آقايي داريم و تلاش و كوشش ايشان و همكاران و پرسنل زحمتكش بيمارستان موجب افزايش رضايت مندي بيماران و مراجعين خواهيم بود و فرمانداري هم در جهت رفع مشكلات بيمارستان از طريق مركز استان آماده هرگونه همكاري مي باشد .
دكتر آقايي نيز در اين جلسه از حجم بالاي مراجعه به بيمارستان گفت و بيان داشت : با توجه به مراجعه بسيار زياد مردم به بيمارستان امام جعفر صادق (ع) امكانات نرم افزاري ما جوابگوي آنها نيست .
وي تصريح كرد : ضمن تقدير از همكاران و پرسنل بيمارستان به خاطر تلاش شبانه روزيشان از مردم خواست با توجه به فصل زمستان مراقبت بيشتري نمايند .
 وي ادامه داد : در حال كمبود تخت و پرستار از جمله مشكلات اين بيمارستان مي باشد كه اميدواريم با تلاش مسئولان شهرستان اين مشكل نيز برطرف گردد تا بتوانيم به بهترين نحو خدمات رساني نمائيم .

 

                                                       

        

        

        

        

 

آدرس کوتاه :