فرماندارمیبد:

باغ پرندگان اردوگاه بنستان احداث می شود

فرماندارمیبد در حاشیه بازدید از اردوگاه بنستان گفت: باغ پرندگان در اردوگاه آیت‌الله خامنه‌ای بنستان احداث می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد بابیان اینکه باغ پرندگان در فاز اول به وسعت 250 مترمربع در اردوگاه آیت‌الله خامنه‌ای احداث می‌شود گفت: ازآنجاکه این اردوگاه از آب‌وهوا و فضای ییلاقی و باغات مناسبی برخورداراست، قرار بر این شد که مکانی برای احداث باغ پرندگان انتخاب شود.

فرماندارمیبد افزود: بنا به پیشنهاد آقای موحدی فرد برای تکمیل اردوگاه آیت‌الله خامنه‌ای باید تلاش شود تا یک اردوگاه با کاربری مختلف و رفاهی تفریحی ایجاد شود که تلاش خواهیم کرد هرچه سریع‌تر این اردوگاه تکمیل شود.

وی با اشاره به اینکه در سالی که گذشت قریب به 4 تا 5 میلیارد تومان در اردوگاه بنستان و جاده‌سازی آن هزینه شده است که اغلب خیرین در آن سهیم بوده‌اند گفت: اردوگاه بنستان در سال‌های آینده مکان مناسبی بالا بردن نشاط اجتماعی در شهرستان است.

مدیر آموزش‌وپرورش میبد نیز در این زمینه گفت: با کمک و همراهی فرماندارمیبد به دنبال تکمیل این اردوگاه هستیم تا در کنار استفاده فرهنگیان و دانش آموزان از این فضا، شهروندان هم بتوانند از ظرفیت‌های آن استفاده کنند.

محسن موحدی فرد ادامه داد: در فازهای بعدهم‌ قسمتی برای پرندگان ساخته می‌شود که در فاز اول از پرندگان دانه‌خوار که با مبلغ 50 میلیون تومان مساعدت خیری در آینده نزدیک به بهره‌برداری خواهد رسید.