بازدید میدانی از پروژه‌های بخش بفروئیه


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد به همراه بخشدار با حضور در روستاهای حسن‌آباد و بیده بخش بفروئیه میبد از پروژه‌های در حال اجرای این روستاها بازدید و بر تسریع درروند آن‌ها تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، "علیرضا ابوالحسنی" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد به همراه "محمد اسماعیلی" بخشدار با حضور در روستاهای حسن‌آباد و بیده بخش بفروئیه میبد از پروژه‌های در حال اجرای این روستاها بازدید و بر تسریع درروند آن‌ها تأکید کرد.

علیرضا ابوالحسنی گفت: برای آسفالت بلوار ولیعصر به طول 400 متر در دو باند با استفاده از قیر یارانه‌ای بنیاد مسکن و تأمین 22 تیر جهت روشنایی این مسیر 180 میلیون تومان از محل اعتبارات عمرانی دهیاری هزینه شده است.

ابوالحسنی در بازدید از زمین فوتبال ساحلی روستای مزرعه بیده هم از افتتاح این زمین در هفته دولت خبر داد و افزود: برای احداث زمین فوتبال ساحلی هم 85 میلیون تومان از اعتبارات عمرانی دهیاری‌ها هزینه شده است.

معاون فرماندارمیبد در ادامه از روند عملیات اجرایی حمام سنتی روستای حسن‌آباد هم بازدید کرد.

حمام سنتی روستای حسن‌آباد یکی از پروژه‌های مشارکتی میراث فرهنگی و مردمی است که باهدف گردشگری با حفظ معماری سنتی و بهره‌گیری از امکانات مدرن روز در حال احداث است.


آدرس کوتاه :