بازدید معاون راهداری استان یزد از جاده راه‌آهن میبد


معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان یزد به همراه فرماندارمیبد از روند عملیات اجرایی رمپ ورودی ایستگاه راه‌آهن میبد بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، " جواد ذاکر" معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان یزد به همراه "حسین فلاح" فرماندارمیبد از عملیات اجرایی رمپ ورودی ایستگاه راه‌آهن میبد بازدید نمود.

فرماندارمیبد در حاشیه این بازدید از افتتاح این پروژه تا یک ماه آینده خبر داد و گفت: ایستگاه راه‌آهن میبد که از ایستگاه‌های تشکیلاتی و مجهزاست از سمت کمربند غربی ورودی نداشت و مسافران شهرستانی که می‌خواستند وارد ایستگاه شوند با مشکل مواجه بودند.

حسین فلاح افزود: با کمک اداره راهداری استان و شهرستان و بخشداری بفروئیه خوشبختانه رمپ ورودی و خروجی ایستگاه راه‌آهن میبد به طول یک کیلومتر بااعتباری بالغ‌بر 400 میلیون تومان آغاز شد و مراحل زیرسازی در حال انجام است.

فلاح بابیان اینکه ظرف هفته آینده عملیات زیرسازی تمام می‌شود افزود: با قولی که اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان  دادند؛ نسبت به تأمین قیر و آسفالت هم اقدام خواهد شد و نهایتاً ظرف مدت یک ماه آینده شاهد افتتاح ورودی ایستگاه راه‌آهن میبد از سمت ضلع غربی کمربندی به سمت تهران و اردکان خواهیم بود.

وی گفت: نصب علائم و تابلوهای این مسیر هم در دستور کار است که توسط اداره راهداری شهرستان انجام می‌شود.


آدرس کوتاه :