بازدید مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور از یک واحد صنعتی میبد


مدیرعامل بانک صنعت و معدن در سفر به شهرستان میبد ضمن بازدید از یک واحد تولید گرانول، در نشستی با مسئولین و صاحبان صنایع میبد از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این واحدها قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «حسین مهری» به همراه «کمال دهقانی» نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، «سید مسعود عظیمی» معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد، «حسین فلاح» فرماندارمیبد از واحد تولیدی "یکتا گرانول " بازدید کرد.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن در بازدید از این واحد تولیدی بابیان اینکه این واحد تولیدی در شرف راه‌اندازی است؛ مشکلاتی در تأمین تجهیزات آن وجود دارد که با هماهنگی استاندار، بانک صنعت و معدن و مدیرعامل این واحد تولیدی این مشکلات حل خواهد شد.

230 میلیارد ریال بانک صنعت معدن به این پروژه در شهرستان میبد اختصاص داده است که به گفته مدیرعامل این واحد تولیدی تا 3 ماه آینده با اشتغال 300 نفر به‌صورت مستقیم به بهره‌برداری می‌رسد.

این واحد با 6 خط تولید ظرفیت روزانه 3 هزار تن گرانول، پودر میکرونیزه، فریت، رنگ و لعاب، گلوله‌های سرامیکی و روان‌سازهای صنعتی را دارد.

حسین مهری همچنین در حاشیه این بازدید در نشستی با مسئولین و صاحبان صنایع شهرستان در جریان وضعیت اشتغال و فعالیت‌های مالی چند واحد صنعتی قرار گرفت و دستورات لازم جهت مرتفع شدن تسهیلات این واحدها صادر نمود.


آدرس کوتاه :