بازدید فرماندار میبد از طرح همای رحمت بین نیازمندان در میبد


طرح همای رحمت هرساله در ماه مبارک رمضان از سوی جمعیت هلال‌احمر شهرستان به اجرا درمی‌آید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، صبح دوشنبه 22 تیرماه فرماندارمیبد در بازدید از اجرای طرح همای رحمت جمعیت هلال‌احمر شهرستان میبد ضمن قدردانی از داوطلبان جمعیت هلال‌احمر در جمع‌آوری این بسته‌های غذایی در رفع مشکل نیازمندان گفت: ماه مبارک رمضان بهار قرآن و فقراست که به برکت این ماه همه اغنیا و فقرا در سر سفره الهی در کنار هم از نعمت‌های آن بهره‌مند می‌شوند.

حسین فلاح گفت: هرچند شهرستان میبد جز شهرهای فرهنگی و دینی است که به لحاظ برخورداری اقتصادی و وجود خیرین و مؤسسات خیریه، کمک‌های قابل‌توجهی به فقرا و نیازمندان می‌شود.

وی افزود: اما هستند خانواده‌های آبرومندی که به علتشان خانوادگی به نهادهای حمایتی و مؤسسات خیریه مراجعه ندارند اما نیازمند واقعی هستند که باید شناسایی و موردتکریم قرار بگیرند.

رئیس جمعیت هلال‌احمر میبد در این بازدید افزود: بر اساس این طرح 50 سبد کالا اعم از خوراکی و بهداشتی به ارزش یک‌میلیون و یک‌صد هزار ریال در مرحله اول در اول ماه مبارک رمضان بسته‌بندی و در میان نیازمندان توزیع کرده است.

کمال بنا  بابیان اینکه این دومین مرحله از سبد کالا است که از سوی جمعیت هلال‌احمر این شهرستان جمع‌آوری، بسته‌بندی و در مرحله توزیع قرارگرفته است گفت: در این مرحله هم یک‌صد سبد کالایی به ارزش یک‌میلیون ریال به ازای هر سبد کالا از سوی جمعیت داوطلب هلال‌احمر میبد جمع‌آوری و بسته‌بندی‌شده است که 2 روز آینده بین نیازمندان توزیع می‌شود.


آدرس کوتاه :