بازدید فرماندارمیبد از یک واحد تولیدی


فرماندارمیبد به همراه رئیس صنعت معدن و تجارت استان از یک واحد در حال احداث تولید کسیه های بزرگ پلیمری در شهرک صنعتی شمس‌آباد میبد بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، حسین فلاح گفت: کارآفرینان این واحد که قرار است کیسه‌های بزرگ پلیمری تولید کنند از همین امروز با مشکل مواد اولیه پتروشیمی مواجه هستند که نیازمند حمایت و برطرف شدن این مشکل هستند.

فلاح افزود: سرمایه‌گذاری خوبی در این بخش انجام‌گرفته که با اتمام آن اشتغال خوبی صورت خواهد گرفت.

رئیس صنعت معدن و تجارت استان همچنین در این بازدید گفت: این واحد یکی از طرح‌هایی است که در کمتر از یک سال پیشرفت خوبی داشته است.

محمدرضا علمدار بابیان اینکه تأمین مواد اولیه از پتروشیمی مشکل اصلی این واحد بود افزود: دستورات لازم جهت رفع مشکلات این واحد صادر شد.

علمدار گفت: با راه‌اندازی این واحد اشتغال بیش از 270 نفر را شاهد خواهیم بود.

رئیس صمت استان خاطرنشان کرد: استان یزد ازلحاظ طرح‌های نیمه‌تمام صنعتی در کشور رتبه دوم را دارد.

علمدار بابیان اینکه هزار طرح نیمه‌تمام با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد در استان وجود دارد که روزبه‌روز در حال پیشرفت و به پروانه بهره‌برداری نزدیک است تصریح کرد: تاکنون برای طرح‌های نیمه‌تمام استان بیش از 5 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است.

وی خاطرنشان کرد: در کنار صد هزار نفر اشتغالی که برای صنعت در استان وجود دارد؛ با راه‌اندازی طرح‌های نیمه‌تمام بیش از 32 هزار نفر اشتغال جدید صنعتی در استان ایجاد خواهد شد.


آدرس کوتاه :