بازدید سرزده فرماندارمیبد از مرکز فنی حرفه‌ای‌ خیرالنساء


مرکز فنی حرفه‌ای‌ خیرالنساء خواهران میبد یکی از مراکز آموزشی است که با 7 رشته و بیش از 75 حرفه فرصت کم‌نظیری را برای بانوان این شهرستان فراهم آورده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد در بازدید سرزده از این مرکز گفت: ایجاد فرصت‌های حرفه‌آموزی در این مرکز به‌ویژه در حوزه خانه و خانواده علاوه برافزایش مهارت بانوان باعث خودباوری و اعتمادبه‌نفس در میان بانوان می‌شود.

حسین فلاح بابیان اینکه جامعه امروزه، پدیده نوین دنیای ارتباطات خانواده‌ها را درگیر خودکرده است افزود: افزایش مهارت بانوان در ابعاد مختلف هنری و صنایع‌دستی و ایجاد فرصت‌های مطلوب برای کسب تجربه، علاوه بر کمک به خودکفایی و اقتصاد خانواده‌ها باعث افزایش روحیه امید به زندگی را در کانون خانواده‌ها تقویت می‌کند.

فلاح تصریح کرد: ازآنجاکه بانوان محور اصلی استحکام خانواده‌ها هستند با افزایش توانمندی آن‌ها لذت زندگی در خانواده‌ها بیشتر می‌شود.

مدیر مرکز فنی حرفه‌ای‌ میبد هم با ارائه گزارشی از فعالیت‌های این مرکز گفت: گلدوزی، خیاطی، طراحی، آشپزی، تابلو فرش، نقاشی، نقشه‌کشی، رایانه بخشی از رشته‌ها و حرفه‌های موجود در این مرکز هستند.

طیبه دهقانی فیروزآبادی افزود: مرکز فنی حرفه‌ای خیرالنساء در 6 ماهه اول امسال 72 هزار و 105 نفر ساعت به بانوان آموزش داده است.

وی افزود: رشته‌ها و حرفه‌های این مرکز به‌شدت مورد استقبال بانوان شهرستان قرارگرفته است و در حال حاضر 399 نفر از بانوان در این مرکز در حال آموزش هستند.


آدرس کوتاه :