بازدید دکتر دهقانی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میبد


نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی با حضور در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میبد از روند فعالیت‌های انجمن‌های هنری و فرهنگی این اداره بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، دکتر کمال دهقانی در این بازدید که مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هم حضور داشت به نقش شورای فرهنگ عمومی در پیشبرد امور فرهنگی و هنری پرداخت و گفت: آیت‌الله اعرافی به‌عنوان رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان میبد فرصتی بی‌بدیل برای استان است و مسئولین استان باید از این فرصت در حوزه‌های مختلف بهره ببرند.

وی همچنین تصریح کرد: امروز هنر زمینه مناسبی برای صدور فرهنگ غنی اسلامی و انقلابی است و باید انجمن‌های هنری و فرهنگی و تئاتر را در استان و شهرستان میبد حمایت و تقویت کرد.

معاون فرماندارمیبد هم در این جلسه خواستار افزایش بودجه و اعتبارات انجمن‌ها شد و گفت: شهرستان میبد ظرفیت‌های مناسبی در حوزه هنر، تئاتر و فیلم‌سازی دارد که نیازمند حمایت‌های جدی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان است.

سید محسن فلاح خاطرنشان کرد: اگر افرادی که در این انجمن‌ها باعلاقه فعالیت دارند موردتوجه قرار نگیرند کم‌کم انگیزه خود را ازدست‌داده و از گردونه فعالیت‌های هنری و فرهنگی خارج می‌شوند.


آدرس کوتاه :