بازدید استاندار از خانه تاریخی آیت‌الله حائری درمیبد


استاندار یزد از خانه تاریخی آیت‌الله حائری مؤسس حوزه علمیه قم و شهرک صنایع‌دستی شهرستان میبد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، زمانی قمی دیروز نزدیکی‌های ظهر در حین بازگشت از مأموریت تهران، از خانه تاریخی آیت‌الله حائری مؤسس حوزه قم و شهرک صنایع‌دستی شهرستان میبد بازدید کرد.

استاندار یزد در این بازدید که دومین حضورش بعد از انتصابشان از شهرستان میبد است؛ گفت: مردم میبد مردمانی پرتلاش و خونگرم هستند و استعدادهای غنی درزمینهٔ های مختلف در این شهرستان موج می‌زند.

زمانی قمی در نخستین حضور خود در شهرستان میبد به دیدار آیت‌الله اعرافی رفته بودند که نشان می‌دهد استاندار یزد چقدر به منزلت عالمان فرزانه‌ای همچون آیت‌الله اعرافی در استان واقف است.

و امروز هم که می‌توانست به علت خستگی سفر، مستقیم به استان برود؛ اهمیت خانه تاریخی مؤسس حوزه قم و صنعت گردشگری و ظرفیت‌های تاریخی شهرستان میبد، استاندار را در ایستگاه میبد متوقف کرد تا از این ظرفیت‌های کم‌نظیر شهرستان که مدت‌زمان زیادی تا عید باقی نمانده بازدید کند.

استاندار در بازدید برای تکمیل احیاء و مرمت خانه تاریخی آیت‌الله حائری قول مساعدت داد.

در این بازدید که فرماندارمیبد هم حضور داشت؛ یکی از مدیران صنایع‌دستی شهرستان میبد از دستور استاندار بر توجه ادارات آب، برق و گاز مبنی بر همکاری با صنایع قدردانی کرد و افزود: این امر باعث شد کارگاه‌های صنایع‌دستی بتوانند بدون تعطیلی به فعالیت تولیدی خود ادامه دهند.
آدرس کوتاه :