فرماندارميبد :

بارش رحمت الهي دل مردم كوير را شاد كرد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري ميبد : فرماندار ميبد بيان داشت بارندگي اخير كه در چند سال گذشته بي سابقه بوده و به ميزان 135 ميليمتر رسيده موجب شادي مردم شهرستان ميبد گرديد .
فرماندارميبد :


رئيس ستاد بحران شهرستان ميبد  افزود در پي اين بارندگي ، سيل در برخي مناطق روستايي و شهري جاري شد و خساراتي نيز به بار آورده است . كه با اعزام گروههاي امدادي و تشكيل ستاد بحران شهرستان خوشبختانه عمليات امداد و كمك رساني به افراد و بخشهاي خسارت ديده در حال انجام هست .
ايشان افزود : از ساعت 4 بعد الظهر ديروز ستاد بحران در فرمانداري به رياست مهندس فلاح تشكيل شده و در همان ساعتهاي اوليه افراد گرفتار آمده در سيل از جمله شهردار ميبد و تني چند از اعضاي شوراي شهر نجات يافتند و خوشبختانه تا اين لحظه خسارت جاني نداشته ايم .  
وي با اشاره به خسارت وارده به چند واحد دامي و مرغداري گفت متاسفانه تعداي احشام و مرغ پرورشي گرفتار سيل شده و از بين رفته اند . و برخي واحداهاي مرغداري و دامداري تخريب شده اند . رجايي همچنين بيان داشت با حضور مهندس برزگري رئيس ستاد بحران استان از مناطق سيل زده و همچنين چندين زير گذر در جاده غربي  بازديد به عمل آمد ودستورات لازم در خصوص تخليه آبهاي تجميع شده اين پلها كه خسارت زيادي نيز ديده اند صادر گرديد .
فرماندار ميبد همچنين افزود با فركش كردن بحران به تحليل اين خسارتها و راههاي پيشگيري از آن در ستاد بحران شهرستان خواهيم پرداخت .

 

 

 

 

   

   

 

آدرس کوتاه :