باتدبیر شورای سلامت کوید نوزده درمیبد سیر نزولی را دارد


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد در نشستی از روند نزولی بیماری کرونا در شهرستان میبد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، سید بهروز موسوی گفت: با تدابیر شورای سلامت و تلاش‌های مدافعین سلامت مردم، سیر نزولی بیماری کوید نوزده را در شهرستان میبد شاهد هستیم اما اگر در ادامه مدیریت این بیماری، پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم، اصناف و صنایع رعایت نشود این سیر نزولی بسیار شکننده خواهد بود.

موسوی افزود: تصریح کرد: بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد باید پیش‌بینی‌های لازم را برای مدیریت شش ماه دوم سال برای مهار کرونا در صورت شیوع در نظر بگیرد و در این راستا تمام امکانات شهرستان برای سلامت مردم بسیج بوده و خواهد بود.

وی تقویت حس همدلی و هم‌افزایی را از نقاط مثبت کرونا در جامعه خواند و افزود: کرونا باوجود ضرر و زیان‌های فراوانی که بر جوامع بشری تحمیل کرد اما در کشور و شهر ما فرصت‌های فراوان کمک به قشرها و اصناف آسیب‌دیده را فراهم کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد در ادامه با اشاره به پایان کار نقاهتگاه صالحین خاطرنشان کرد: در صورتکی که با پیک دوم کرونا مواجه شدیم شهرستان میبد با تمام قوا و امکانات آن را مدیریت خواهد کرد.

موسوی با قدردانی از تلاش‌های مدافعین سلامت گفت: امیدواریم باروحیه همدلی بسیار خوبی که در مبارزه با بیماری کرونا در شهرستان ایجادشده است مردم شهرستان میبد کمترین آسیب را تا مهار کامل این بیماری ببیند.


آدرس کوتاه :